YURTHABER

Şırnak İl Milli Eğitim Müdürü Şener, Bahçeşehir Kolejini ziyaret etti

Şırnak İl Milli Eğitim Müdürü Nazan Şener, Bahçeşehir Kolejini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.Bahçeşehir Koleji Kurucu Müdürü Mahmut Aybi, pandemi sürecindeki çalışmaları konusunda Şırnak İl Milli Eğitim Müdürü Nazan Şener’e bilgi verdi.

Şırnak İl Milli Eğitim Müdürü Nazan Şener, Bahçeşehir Kolejini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Bahçeşehir Koleji Kurucu Müdürü Mahmut Aybi, pandemi sürecindeki çalışmaları konusunda Şırnak İl Milli Eğitim Müdürü Nazan Şener’e bilgi verdi. Müdür Şener, fen bilimleri dersine katılarak sınıfta yapılan deneye eşlik ettikten sonra robotik kodlama atölyesindeki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Şener ve beraberindekiler, daha sonra anaokulu sınıflarını dolaşarak öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön