SPOR

CANLI

Skandal sözler! Hatay Basın Sözcüsü, ''Lan şerefsiz'' diye bağırdıktan sonra yayından kovuldu

Hatayspor Basın Sözcüsü Rahmi Vardı, Beşiktaş maçının ardından TV100'e bağlandı ve açıklamalarda bulundu. Ertem Şener'in programında Vardı ile yorumcu Bışar Özbey arasında bir süre sonra sert tartışma yaşandı. Vardı, "Ben 5 vakit namazımı kılan, oruç tutan biriyim" dedikten sonra Özbey, "Ya ne alakası var kardeşim" diye araya girdi. Vardı da, "Lan senin babandır şerefsiz!" cevabını verdi, ardından yayından kovuldu.

Beşiktaş maçının ardından TV100'e bağlanarak açıklamalarda bulunan Hatayspor Basın Sözcüsü Rahmi Vardı ile yorumcu Bışar Özbey arasında bir süre sonra sert tartışma yaşandı. Vardı, "Ben 5 vakit namazımı kılan, oruç tutan biriyim" dedikten sonra Özbey, "Ya ne alakası var kardeşim" diye araya girdi. Vardı da, "Lan senin babandır şerefsiz!" cevabını verdi, ardından yayından alındı.

Beşiktaş'ın Hatayspor'u 7-0 yendiği maçın ardından TV100'de Ertem Şener'in sunduğu programa katılan Rahmi Vardı, yorumcularla sert tartışma yaşadı. Vardı yorumcu Bışar Özbey ile bir yaşadığı tartışmada "Oruç tutuyorum ve namaz kılıyorum" deyince Özbey sinirlendi. Özbey, "Ya söze öyle girme kardeşim, ne alakası var" diye yüksek sesle tepki gösterdi. Ardından Vardı da, "Lan senin babandır şerefsiz!" dedi ve yayından alındı.

"HATAYSPOR'U TEMSİL EDEN BİR KİŞİNİN..."

Bu konuda hakkında konuşan Bışar Özbey, "Bu olayın kişisel bir mesele olmuş olması Hatayspor'un kurumsal kimliğine zarar vermiş durumda. Hatayspor'u medya önünde temsil eden bir kişinin, bir yorumcuya hakaret etmesi Hatayspor'u olumsuz anlamda temsil ettiğini gösterir.Hatayspor'un bu konu hakkında gerekeni yapacağından zerre şüphem yoktur. Ben Rahmi Vardı'yı kişisel olarak tanımam. Rahmi Vardı'nın Hatayspor'un kurumsal kimliğini medya önünde temsil etmesi ne kadar doğrudur onu da kamuoyunun vicdanına bırakıyorum." diyerek sözlerini noktaladı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler