YURTHABER

Sokak ortasında erkek arkadaşını bıçakladı

Samsun'da eski sevgilisini sokak ortasında bıçaklayarak öldüren genç kız, 11 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Sokak ortasında erkek arkadaşını bıçakladı

Samsun'da eski sevgilisini sokak ortasında bıçaklayarak öldüren genç kız, 11 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.

İlkadım ilçesi Zafer Mahallesi'nde geçen Mart ayında Çağla B. (19) adlı genç kız, bir süre arkadaşlık yaptıktan sonra ayrılmalarına rağmen kendisini rahatsız ettiği iddiasıyla Rasim Arguç'u (22) sokak ortasında bıçakla ağır yaralayarak ölmesine neden olmuştu.

Samsun 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde ömür boyu hapis cezası istemiyle yargılanan Çağla B., bugün son kez hakim karşısına çıktı. İlk verdiği savunmalarını tekrar eden Çağla B. "Kendisinden ayrılmıştım. Peşimi bırakmıyordu. Konuşmak için bir araya geldik. Aramızda tartışma çıktı. Bana tokat attı. Kolumdan tutup beni götürmek istedi. Bu sırada yanımda götürdüğüm çakı bıçağını korkutmak için çıkardım. Çekişme sırasında bıçak ona değdi. Amacım kendisini korkutmaktı. Affınıza sığınıyorum" dedi.

Mahkeme heyeti, sanığın haksız tahrik altında sevgilisini öldürdüğüne kanaat getirerek Çağla B.'ye “Bıçak taşımak ve adam öldürmek” suçundan toplam 11 yıl 3 ay hapis cezası verdi. Kararı duyan Çağla B., mahkeme salonunda gözyaşlarına tutamadı. Çağla B., karar sonrası Samsun E Tipi Kapalı Cezaevi'ne gönderildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
ne edersen kendine edersin.5 dakika görüp kaşını gözünü beğendiğin insanı hayatına sokarsan sonu böyle olur.
çocuk yaralıydı önce. kız sonra tutuklandı , hastanede öldü çocuk. kız şok geçirdi . şimdi 7 , 8 yıl yatar , çıktı hepten şok oldu allahkurtarsın..............
en iyisi parayı verip kadınla berabe olacak sonrasında ne o seni tanıyacak ne de sen onu gönül ilişkileri sakat
terör suçlularına bile bu kadar ceza vermeyen hakim ve savcılar amacınız nedir ??? kendi kızınız olsa aynı şekilde yapabilir misiniz ...
Kendi kızı olsaydı nevsimüdafadan beraat edilmişti..
ne kadar da güzel kız içeride bu genç yaşta neler gelir başına hayato mahvoldu ölenden çok kıza üzüldüm
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler