SPOR

Fenerbahçe Kulübü, Obradovic'in istifa ettiği iddialarını yalanladı

Son dakika haberine göre; Fenerbahçe Kulübü, erkek basketbol takımının koçu Zeljko Obradovic’in istifa ettiği iddialarını yalanladı.

Fenerbahçe Kulübü, Obradovic'in istifa ettiği iddialarını yalanladı

"Bugün sosyal medyada ve bazı medya organlarında yer alan Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızın koçu Zeljko Obradovic’in istifa ettiği şeklindeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Hocamız görevinin başındadır, yönetimimizin kendisine desteği ve takımımıza tekrar başarılı günler yaşatacağına dair inancı tamdır.

Bununla birlikte Ahmet Ercanlar tarafından kamuoyuna servis edilen ‘hocamızın şube yönetiminin görüşme isteğini reddettiği ve Pazartesi günü direkt Başkanımızla görüşmeyi talep ettiği’ iddiası da tamamen yalandır.

Camiamızın ve kamuoyunun bilgisine sunarız" ifadeleri kullanıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
cinconluların oyunu sakın oyuna gelmeyin malkao ve real bunları çok pis yamulttu nasıl düzeltiriz diye sataşıyorlar daha bilmiyorlar ki PSG de bunların üsütünden geçecek ben psgyi tutuyorum
@isilme_1928 HAKLISIN R.V.PERSİ, BENZİA, FREY VE DAHA SAYAMAYACAĞIM BİR SÜRÜ SÜPER ÖTESİ!!!!! YETENEKLER BAZI KERİZLERİ NASIL YAMULTTUYSA HALA DÜZELEMEDİLER AMA KIÇLARINDAKİ PİSLİKLERİ GÖRMEDEN BAŞKALARININ ELBİSESİNDEKİ PİSLİKLERE LAF SÖYLÜYORLAR SUSAKLAR
Kesinlikle bende fransız ekibinin gs olanını değilde psg olanını tutuyorum
obrovıc kımse ıftıra atmasın dunyanın en iyi koçu tartışılmaz
Sizi sicili temizler sizi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler