SPOR

Son dakika Galatasaray haberi: Ne yaptın Mostafa! Galatasaray'ın yıldızı saha dışında da sınıfta kaldı... Gözaltı kararı bile çıktı

Son dakika Galatasaray haberleri... Galatasaray'da sezon başından beri istenilen performansı veremeyen Mostafa Mohamed'in kariyeri saha dışında da iyi gitmiyor. Mısır'da bir eğitim enstitüsünde okuyan genç oyuncu akılalmaz bir olaya imza attı. Taraftarları ve Mısırdaki görevlileri de şaşırtan bu olay sosyal medyada gündem olmayı başardı. Polisin müdahale ettiği olayda flaş gelişmeler yaşandı. İşte son dakika haberinin detayları...

Mostafa Mohamed

Mostafa Mohamed

MSR Mısır
Yaş: 26 / Pozisyon Forvet
Oynadığı Takım: Nantes

Galatasaray'da son dakika haberleri gelmeye devam ediyor... Mostafa Mohamed ile sözleşme imzalayan Galatasaray, genç oyuncudan istenilen performansı bir türlü alamadı. Saha içinde istikrarlı bir performans sergileyemeyen Mısırlı oyuncu, saha dışında da ilginç bir olaya imza attı. Mısır'da gündem olan bu olay sosyal medyada çok konuşuldu.

KENDİSİ YERİNE BAŞKASINI SINAVA SOKTU

mostafa-mohamed-galatasaray-1613376975-56524

Afrika Uluslar Kupası nedeniyle ülkesi adına Milli maçlara çıkan Mostafa Mohamed, Mısır'da kayıtlı öğrencisi olduğu eğitim enstitüsü sınavına, kendisi yerine başka birini sınava soktu. Görevliler bu durumu fark edince ortalık karıştı.

GÖZALTINA ALINDI

cb912f06715f41359b6de7e6a02fc75e

Abu El Nomros'taki eğitim enstitüsünde gerçekleştirilen sınava Mostafa'nın arkadaşı girince sınav yerinde bu olay farkedildi. Olayın farkedilmesinin ardından sınava giren kişini Mostafa Mohamed'in arkadaşı olduğu tespit edildi. Milli takımda olması nedeniyle kaçırdığı yıl ortası sınavına, kendisi yerine başkasını sınava sokmakta çareyi bulan Mostafa Mohamed yakayı ele vermiş oldu. Gözaltına alınan kişinin sorgusunun devam ettiği öğrenildi.


Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler