SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

LeBron James'den Kobe Bryant için duygusal mesaj

LeBron James, helikopter kazasında hayatını kaybeden Kobe Bryant için duygusal bir mesaj yayınladı. James, "Defalarca bu satırları yazmayı denedim ama her seferinde ağlıyorum. Sadece seni, Gigi’yi, sahip olduğumuz dostluğu, bağı, kardeşliği düşünüyorum. Seni çok seviyorum, Kobe. Sana söz veriyorum mirasını devam ettireceğim adamım" ifadelerini kullandı.

LeBron James'den Kobe Bryant için duygusal mesaj

Los Angeles Lakers forması giyen LeBron James, helikopter kazasında hayatını kaybeden Kobe Bryant'a duygusal bir mesajla veda etti.

Sosyal medya hesabından düşüncelerini paylaşan LeBron James, "Hazır değilim ama başlayalım. Buraya bir şeyler yazmayı deniyorum ama her seferinde ağlıyorum. Seni, Gigi'yi, arkadaşlığımızı, bağımızı, kardeşliğimizi düşünüyorum. En son pazar sabahı Philadelphia'dan Los Angeles'a dönmeden önce sesini duydum. Bizim son konuşmamız olacağı aklıma gelmezdi. Kalbim kırık, yıkıldım" ifadelerini kullandı.

"MİRASINI DEVAM ETTİRECEĞİME SÖZ VERİYORUM"

Mesajını "Seni seviyorum kardeşim" diye sürdüren LeBron James, "Kalbim Vanessa ve çocuklarla birlikte. Senin mirasını devam ettireceğime söz veriyorum. Bizim ve Los Angeles Lakers için çok şey ifade ediyorsun. Bu yükü alarak yola devam etmek benim sorumluluğum. Lütfen beni cennetten izle ve bana güç ver. Söylemek istediğim çok şey var ama şu anda yapamıyorum" ifadeleriyle duygularını paylaştı.

lebron-kobe

NBA ve Los Angeles Lakers'ın efsane isimlerinden 41 yaşındaki Kobe Bryant, pazar günü geçirdiği helikopter kazasında 13 yaşındaki kızıyla beraber hayatını kaybetmişti.

(AA)

Euro 2024
Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler