SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Son dakika: Ünlü rapçi Ben Fero Galatasaraylı Sacha Boey'e hakaret etti! Eleştirenlere ise küfür...

Son dakika haberleri: Galatasaray'ın geçtiğimiz sezonun başında Fransa Ligue 1 ekibi Rennes'ten transfer ettiği sağ bek oyuncusu Sacha Boey için son dönemde takımdan ayrılacağına dair iddialar gündeme gelmişti. Kamerunlu futbolcunun yaşadığı sakatlık sonrasında form tutamaması eleştirilirken, sosyal medyada yer alan kilolu fotoğrafı sonrası tepki çekmişti. Boey'in Twitter'da kendisi ile kıyaslandığını gören ünlü rapçi Ben Fero'dan flaş bir çıkış geldi.

Sacha Boey

Sacha Boey

FRA Fransa
Yaş: 24 / Pozisyon Defans
Oynadığı Takım: Bayern Münih

Son dakika haberleri: Son dakika haberleri: Galatasaray'da önceki başkan Burak Elmas döneminde Fransa'nın Rennes takımından transfer edilen Sacha Boey, geçtiğimiz sezon yaşadığı ağır sakatlık sonrasında gösterdiği performansla tepki çekmişti. Formasını Omar'a kaptıran 21 yaşındaki sağ bek oyuncusunun sosyal medyaya düşen fotoğrafı sonrasında sarı - kırmızılı taraftarlar tepki gösterdi.

Galatasaray'ın Kamerunlu futbolcusu Sacha Boey, geçtiğimiz sezon yaşadığı sakatlıklar nedeniyle bir türlü istenen performansı sergileyememişti.

AYRILIK İDDİALARI

fimeuerxiacvvir

Sezonun sona ermesiyle birlikte sağ bek oyuncusu hakkında takımdan gönderileceğine dair iddialar gündeme gelmişti.

TARAFTARLAR TEPKİ GÖSTERDİ

FWpre0PXwAEVwHe

Boey'in sosyal medyaya düşen kilolu fotoğrafı sonrasında sarı - kırmızılı taraftarlardan tepki geldi.

BEN FERO'DAN OLAY ÇIKIŞ

ben.fero_103715590_2678948809052224_1210570324541794355_n

Öte yandan kendisinin Twitter'da Sacha Boey ile kıyaslandığını gören ünlü rapçi Ben Fero mahlaslı Ferhat Yılamz, flaş bir çıkışa imza attı.

"VAZGEÇMEDİNİZ ÇÖPLERLE KIYASLAMAKTAN"

FERO

Boey'in paylaşılan fotoğrafının altına bir kullanıcının yaptığı "Ben Fero daha fit" yorumuna sinirlenen Yılmaz, "Bu ne a... Vazgeçmediniz çöplerle kıyaslamaktan. Ne spordan anlıyorsunuz ne müzik." şeklinde tepki gösterdi.

"SENİ DE YERİM, TAYFANI DA YERİM"

Screenshot_1

Fero'nun bu tweet'i sonrasında yine aynı kullanıcıdan, "Ne bu üslup futbol tayfa olarak seni ham yaparız." ifadeleri gelince Fero, "Seni de yerim tayfanı da yerim avrat. Her işini tayfanla mı yapıyorsun?" şeklinde cevap verdi.

Ben Fero'nun attığı tweet'ler sonrasında kullanıcılardan ünlü rapçiye eleştiri geldi.

Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler