MAGAZİN

Sosyal medyada 'İzdivaç programları kapatılsın' kampanyası

Sosyal medya kullanıcıları Twitter'da İzdivaç programlarının yayından kaldırılması için kampanya başlattı.

Sosyal medyada 'İzdivaç programları kapatılsın' kampanyası

Sosyal medyada izdivaç programları kapatılsın kampanyası başlatıldı. 'İzdivaçProgramlarıYasaklansın' etiketiyle Twitter'da başlatılan kampanya kısa sürede tt listesinde zirveye yerleşti. Geçtiğimiz günlerde MHP'nin izdivaç programlarıyla ilgili Meclise verdiği 'yayından kaldırılsın' önergesi AKP tarafından reddedilmişti. Vatandaşların RTÜK'e kapatılması için yapılan şikayetlere rağmen sadece ceza kesilen İzdivaç programlarıyla ilgili sosyal medyada vatandaşlar isyan etti.

"EVLENDİRME TARTIŞMA İLE DOLU"

Emin Çölaşan'ın daha önce yazdığı 'Evlendirme rezaletleri' yazısında yaşananları "Bu programlarda evlenme falan hemen hiç yok. İncir çekirdeğini doldurmayan tartışma ve laf kalabalığı ile dolu.Sunucunun yönlendirmesiyle belli tiplerin kişisel gösterisine ve karşılıklı hakaretlere dönüşüyor." diyerek değerlendirmişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
İzdivaç proğramları kapatılsın
Daha ne beklersiniz kapatın gitsin. 3 kişi ekmek yiyecek diye.
Çok doğru kimi görsem is yerinde bile bi boşlukta onları izliyo...tamam kimse karışamaz ama geçenlerde kız saçlarını kestirmis diye ağlıyo gibi ağlıyordu...meğer bizim derdimiz yokmuş..ne dertli insanlar varmış :) kapatılsın zıvanadan cikti
Maazallah güzel insanımız bu programlar olmazsa ne yapar sonra. Ya kitap okumaya başlarsa ya belgesel izlemeye başlarsa ülkemizin hali ne olur sonra....
kapatsan da yarın öbürgün başka rezillikler icad edecekler ekranlarda yenileri olacak.
birtek esra erol kaliteli ve güzel diğerleri çıktı zıvanadan
evet kapatılsın bu rezillik nedir ya
kesinlikle kaldırılmamalı evde millet ne izlicek zaman mı geçer en azından esra erol kalsın diğerleri yaramaz zaten
Bence yetmez,İşte Benim Stilim,Göz6 adlı programlarıda kaldırılsın.Hatta ahlak erozyonuna sebep olan Bu kanallar temelli kapatılsın.
GERÇEK EVLİLİK PROGRAMI DEĞİL.HER 3 KANALDA BELİRLİ İNSANLARLA VAKİTLER GEÇİRİLİRKEN EVLİLİK İNANCI İLE GELEN BAZI KİŞİLERE BİLE VAKTİMİZ KISITLI DENİLMİYORMU SİNİRLENMEMEK ELDE DEĞİL.YİYORLAR,İÇİYORLAR,EĞLENİYORLAR BİRDE ÜSTÜNE CUKKA GEL PAŞAM GEL.
Geç bile kalındı. Sadece evlendirme değil moda diye yapılan o abuk subuk yayınlara ne demeli?!!!
sadece birşey sormak istiyorum.bu tür programlara bakan bir genç ileride nasıl olur? hiçbir egitici tarafıda yok.bu tür programların tek faydası sunucularının ve kanal sahiplerinin zenginliklerine zenginlik katması.
Tiyatrodan başka bir şey degil.kaldırılsın,Hep deste.Tam destek,,,
kapatılsın.hemde büyük cezalar kesilerek bi daha açılmasın.
arkadas anlamadim gitti meclise sözde izdivaclar kapatilsin deniyor akp kabul etmiyor cocuk tecavüzleri arastirilsin deniyor akp kabul etmiyor terör olaylari arastirilsin deniyor akp kabul etmiyor 15 temmuz olaylari icin komisyon kuruluyor mit müstesari ve hulisi akar dinlensin deniyor akp kabul etmiyor 4 bakan icin fezlekeler okunsun diyor akp kabul etmiyor teröristler ile görüsüyorlar her yerde gizli sakli demeden ama muhalefet suclu!!! ne muhalefetmis be hükümette degilken bunalri yapmis birde hükümet oldugunu düsünsenize! düsünzenize dedim ama zorlamayin bence tek cekirdeginizde gitmesin
evet tamamen kavga hakaret içerikli ve toplumun öf adetlerine ters bir progamlardır bencede kapatılsın
KAPATIN ARTIK BU REZILLERI BUNLARLA OYALANIYOR ULKEM PASATAYI GÖTTURYOR BIRILERI
Kapatılsın...Hep senaryo...İyi niyetten çok MİLLETİ SALAK YERİNE KOYUYORLAR...
Kesinlikle kapatılsın rezillik otesi ve para ıçın insanların kucuk dusuruldugu programlar.Yeni yetişen nesillerimiz içinde ahlak yapımızın yokedildiği programlar. Rekabet ettikleri içinde daha da rezilleşiyorlar Ayrıca sırf evlilik programları değil gençlerinde bir arada bulunduğu ev programları,Stil moda programları adı altında yapılan insanlarin reyting ve para adına birbirlerine hakaret etmeleri bunlar toplumumuzun iyileştirilemeyecek yaraları haline geldi. Aklımızı,bilgi ve becerilerimiz i geliştirici kultur arttırıcı programlar yapılmalı.
rezalet
rezillik
Amin,inşallah ya,nereye imza atmamız gerekiyor?:) Millet izliyor izliyor sonra benim gibi bekarlara sarıyor;''Evlen,evlen,evlen...'',''Ne zaman evleneceksin'' vs...,kapatılsın ya!:)
İNŞAALLAH KAPANIR
İNŞAALLAH KALDIRILIR EN KISSA ZAMANDA
allah belasını versin rtük ün. utanmaz ahlak yosunu kişiler
gelenlerin çoğu, işini geliştirmek veya örneğin şarkı söylüyorsa ücretim artar, daha çok müşteri gelir gibi nedenlerle çıkıyorlar.Otelde kalıyorlar ekmek elden su gölden rahatlar iyi. ilk gelirken mahvolmuşum terkedilmişim garibim gibi izlenim veriyorlar sonra da taliplerin emeğine saygısızca oturup merhaba bile etmiyorlar. aslında ben karşı değilim de, malesef kötü örnek olunuyor, insanlar evlilikleri için savaşırdı zorluğa katlanırdı, şimdi bu proğramları görüp oh ne güzel hemen boşanmışa da dolu talip geliyor diye hemen boşanmayı düşünebilir.tabi Esra Hanım başka 3000 tekerlekli sandalye
kapatılsın tabiki. ne ahlak kaldı ne namus ne haysiyet ne şeref ne onu ne insanlık ne vicdan kaldı. aslında kalmayan daha çok şey var ama sayfalara yetmez söylemeye.
Evlenme programlarını tasvip etmiyorum.Ama bu programların çok sayıda izleyicisi var.Demekki talep varki yayınlanıyor.İstemeyen izlemez olur biter.
Allah razi olsun derim
İşin şov kısmını belli isimler üzerinden yürüterek (Umut, Serkan, Dilek, İbrahim, Ali, Hanife vs.) evlenme formatı ile alakalı olmayan, loca aşkları adı altında kimin elinin kimin cebinde olduğu belli olmayan, günlük aşkların normal görüldüğü, tesettürlü bayan imajının bilinçli olarak kaç erkekle gezdiği belli olmayan şahışlarca lekelendirildiği bu tarz beyin yıkayıcı ve ahlaki çöküntünün temellerini oluşturan programlara HAYIR.
Medyada eş arayıp bulmak medyatik olma arzusundan ileri gelir.Programı yönetenlerin insan oğlunun en tabii yaradılış öyküsünü istismar etmektedirler.Sanırım artık bu tip programlar cazibesini kaybettiler.Yok olmaya başlıyacaklar.
Izdivac Degil Hanife Kaldirilsin _:D
Diğer Haberler