MAGAZİN

Survivor'da büyük ödülün sahibi belli oldu

Kıbrıs finaline çok az bir zaman kala Survivor'da yapılan ve Türk Televizyon Tarihi'nde yine bir ilk olan yarışmada büyük ödülün sahibi belli oldu. Ünlüler'den İlhan Mansız, Gönüllüler'den Berna Keklikler finale kalan yarışmacılar oldu. Finalde galip gelen Berna Keklikler, yaklaşık 600 bin TL değerinde Porsche arabanın sahibi oldu.

Survivor'da büyük ödülün sahibi belli oldu

TV8'de ekrana gelen Survivor yarışmasında ilkler yaşanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde hem Survivor tarihinde hem de Türk Televizyon Tarihi'nde bir ilk yaşanmıştı. İşte bu ilk'e bir ilk daha eklendi.

Ünlüler ve Gönüllüler takımı yarışmacıları arasındaki bireysel olarak yapılan yarışmada yarışmacılara annelerinin kendileri hakkında verdikleri cevapları doğru tahmin etmeleri gerektiği söylendi. Doğru tahminde bulunan yarışmacılar finale kadar yükseldi.

Ünlüler'den İlhan Mansız, Gönüllüler'den Berna Keklikler finale kalan yarışmacılar oldu. Finalde galip gelen Berna Keklikler, yaklaşık 600 bin TL değerinde Porsche arabanın sahibi oldu.

Bir süre önce Survivor'da gerçekleştirilen ilk'te Ünlüler takımı 6 arabanın sahibi olmuştu. Bu ödül, Türk Televizyon Tarihi'nde bir seferde verilen ilk büyük ödül olması bakımından bir ilk'ti.

Okuyucu Yorumları12 yorum
 • 83 Oy
  Yav bırakın bu işleri..geçen gün karşıdan karşıya geçerken bir kadın bir adam birde küçük çocuk çöpten utana utana yemek topluyordu..içim parçalandı.. sizde kalkmışsınız hayatı oyundan ibaret sanan bu adamlara verilen 600 bin tl değerindeki haberi yapıyorsunuz..
 • 54 Oy
  bisey degil yaa. vergiside 80 bin dolarcik sana koymaz berna. kasa saglam
 • 46 Oy
  Bu ödül yarışmanın ödlünüden daha yüksek değil mi? O zaman yarışı berna kazandı
 • 37 Oy
  bizim millet çirkef sever. Şu kızın çoktan elenmesi gerekiyordu bu zamana kadar.
 • 26 Oy
  ne yani yılların profesyonel sporcusu bir kadına mı yenildi ? bu üç büyükleri hep kandırıyorlar yahu...futbolculara gereğinden çok değer ve para veriyorlar, olan taraftara oluyor...
 • 8 Oy
  Etkisiz eleman yarışmanın en başarısız yarışmacısı gönüllüler takımını bitiren satıcıya aferin ödülü vermişler.
 • 7 Oy
  Aman ne büyük bi haber, bunu duyunca içime bir nebze su serpildi, bütün acılarımı unuttum şehitlerimi unuttum ölen vatandaşlarımı unuttum garibanları unutttum. Teşekkürler hepinize sanırım Berna'nın bu arabayı almasından daha büyük bi haber olamazdı çok mutlu oldum şu an
 • 6 Oy
  geriye doğru saymayı bilmeyen bir ilhan mansız vardı.çok inandırıcısın survivor.
 • 5 Oy
  yarışmayı kazanana 500 bin vermiyorlarmıydı ? Berna daha kazançlı oldu :)
 • 5 Oy
  Bir kez daha performansla alakası olmayan sıfır zeka biri kazandı büyük ödülü yazık şu yarışma ya hiç zevki kalmdı , Neymiş İlhanın ihtiyacı yok parası varmış da Berna nın alması iyi olmuş ne alakası var la bu ödül 500.000 büyük ödül kadar neredeyse ,yarışmanın en zayıf halkası saçma bir yarışmayla kazandı bıraksın gitsin bu hafta eleyebilir artık Acun abisi rahatlıkla.
 • 5 Oy
  helal değil
 • 0 Oy
  nelerle uğraşıyoruz bee

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.