MAGAZİN

Tehlikeli bağırsak hastalığını atlatmıştı! Neslihan Atagül'ün mini etekli spor salonu paylaşımı olay oldu!

Yaprak Dökümü, Kara Sevda, Sefirin Kızı gibi pek çok yapımda rol alan Neslihan Atagül, 2016 yılında Kadir Doğulu ile dünyaevine girmişti. Geçirgen bağırsak hastalığı yaşayan ve tedavi için İngiltere'ye giden isim uzun süredir ekranlarda yer almıyordu. Atagül, geçirdiği rahatsızlık sonrası kendini toparladı. Ünlü isim spor salonunda fit fiziğiyle yaptığı mini etekli paylaşımıyla olay oldu.

Tehlikeli bağırsak hastalığını atlatmıştı! Neslihan Atagül'ün mini etekli spor salonu paylaşımı olay oldu!

Son olarak Sefirin Kızı dizisinde rol alan ve uzun bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Neslihan Atagül, yakın süreçte Gecenin Ucunda dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. İngiltere'ye gidip tedavi olan ve rahatsızlığını atlatan Atagül, oyunculuğu dışında sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündeme geliyor. Ünlü oyuncu geçirdiği rahatsızlık sonrası eski formuna geri kavuştu. Atagül, sosyal medyada yaptığı spor paylaşımıyla gündeme geldi.

NESLİHAN ATAGÜL'ÜN MİNİ ETEKLİ SPOR SALONU PAYLAŞIMI NEFES KESTİ!

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül, geçtiğimiz dönemlerde hastalığıyla ve ani şekilde zayıflamasıyla gündeme gelmişti.

neslihanilk

Sağlığını toparlayan ve yakın süreçte yeni bir projeyle ekranlara dönmeye hazırlanan Atagül, bu kez spor salonunda yaptığı mini etekli paylaşımıyla olay oldu.

neslihan1111

Atagül, son olarak eşi Kadir Doğulu'nun doğum gününü "İyi ki doğdun sevgilim. Doğduğun gün kutlu, olduğun her gün şölen senin! Seni çok seviyorum." sözleriyle kutlamıştı.

neslihan222

Nisan ayından bu yana post paylaşımında bulunmayan Atagül için takipçileri "Bir post atar mısın artık? Kaç ay oldu ya" yorumunda bulunmuştu.

neslihan5555

İşte ünlü oyuncunun çok konuşulan bazı fotoğrafları...

neslihan77777

neslihan6666

neslihan44444

neslihan3333


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler