Tek kadın, iki son: 'Cam'

Dolunay Soysert, Mete Horozoğlu ve Deniz Çakır'ın da rol aldığı 'Cam' 8 Ocak'ta perdlerini açıyor..

Tek kadın, iki son: 'Cam'

Levent Kazak'ın yazdığı, Laçin Ceylan'ın yönetmenliğini üstlendiği yeni tiyatro oyunu "Cam"; 8 Ocak 2011, Cumartesi akşamı saat 21:00'de Profilo Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek prömiyeri ile perdelerini açacak. Kadının sosyal konumuna özellikle dikkat çekerek kadına dair birçok şeyi sorgulatacak olan "Cam"adlı oyunda; başarılı oyuncular Dolunay Soysert, Mete Horozoğlu, Deniz Çakır, Bülent Alkış ve Selen Uçer rol alıyor.

[

DENİZ ÇAKIR (FOTO GALERİ)](http://birbak.mynet.com/galeri/kulupte-sicak-dakikalar/2720/61445)

Tiyatro GAGA ve AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu'nun ortak projesi olan "Cam", alışılmadık kurgusuyla tiyatro severlere şaşırtıcı bir deneyim sunuyor. Kocasından boşanmak üzere olan bir resim öğretmeninin atölyesinde geçen oyun; "kadın"ın sosyal konumu, insan ilişkileri ve hayatın sürprizleri hakkında izleyiciyi derin sorgulamalara yönlendiriyor. "Cam"; aynı şekilde başlayan bir hikayenin, anlık bir karar ve bir rüzgar esintisiyle nasıl iki farklı yöne akabileceğini şaşırtıcı kurgusuyla gözler önüne seriyor.

Tiyatro GAGA ve AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu'nun ortak projesi "Cam"ın prömiyeri; 8 Ocak 2011, Cumartesi akşamı saat 21:00'de Profilo Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek. "Cam"ın tüm oyunlarına ait biletler, Biletix'ten ve oyunun sahneleneceği salonların gişelerinden temin edilebilir.

[

MAGAZİN SERVİSİ 'BİRBAK'I FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN](http://www.facebook.com/?ref=logo#!/pages/Magazin-Birbak/162650420431413)

İşte oyunun konusu:

İki erkek ve üç kadın, bir resim atölyesinde farklı amaçlarla da olsa bir araya gelmişlerdir. Birbirleriyle kurdukları ikiyüzlü ilişkiler esen bir rüzgârla daha da içinden çıkılmaz boyutlara ulaşır.
Rüzgâr, bir erkeğin hayatını nasıl değiştirir? Ve bir kadının hayatı esen rüzgârla nereye gider?
"Cam", insanların kurduğu yakın ve özel ilişkilerin kırılganlığını, kendi dürüstlüğümüzün süzgecinde test ediyor...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler