Mynet Trend

Teoman Kumbaracıbaşı: Şu an için öyle bir ülke değiliz

Teoman Kumbaracıbaşı, Kent FM ve Mynet işbirliğiyle hazırlanan 101.4 Saatlik Arka Koltuk King Size programında Metehan Mert Çakır'ın konuğu oldu. Teoman Kumbaracıbaşı, "Çakır'ın sanatçı prensibi sorusuna "Sanatçıların minimum standartları olması elbette güzel ama maalesef şu an için öyle bir ülke değiliz." şeklinde cevap verdi.

Teoman Kumbaracıbaşı: Şu an için öyle bir ülke değiliz

İşte Teoman Kumbaracıbaşı'nın açıklamasından öne çıkanlar;

"Kamera önünde de görevlerim oldu ama şu an için daha çok konser takvimim var."

Çakır'ın sanatçı prensibi sorusuna "Sanatçıların minimum standartları olması elbette güzel ama maalesef şu an için öyle bir ülke değiliz." şeklinde cevap verdi.

"Bir ara reçeller yapıyordum fakat insanlar beni garipsiyor "Sizin ne işiniz var burada?" diye soruyorlardı. Zücaciyeciye gidip kavanoz almaya kalktığımda kasadaki görevli bana gülüyordu"

Oğlu Deniz ile ilgili hedefi sorulduğunda ise sanatçı "Benim çocuğumla ilgili en büyük hedefim her türlü şiddetten uzak bir çocuk yetiştirmekti, Deniz ile de bunu başarabildik." dedi.

"Müzik ve kayıt yapmak istiyorum. tekliler sıra ile ve bütünün parçaları şeklinde çıkacak."

Son olarak Kara Kutu Portakaldır grubu ile ilgili Teoman Kumbaracıbaşı "Uçağın kara kutusunun rengi portakal rengidir çünkü uzaktan en çok belli olan bu renktir. Biz de bir kutu bırakacağız dünyadan göçtüğümüzde. Sonraki insanlar bu karanlık çağda kara kutularımıza bakmayı isterlerse bu kutulara bakabilecekler." cümlelerini sarf etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön