MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Tilbe Saran, Cesur ve Güzel'e dahil oluyor

"Cesur ve Güzel" ikinci yeni bölümüyle ekrana geliyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün rol aldığı diziye yeni bölümünde, Cesur'un annesi Fügen'e hayat verecek olan usta oyuncu Tilbe Saran dahil oluyor.

Tilbe Saran, Cesur ve Güzel'e dahil oluyor

İlk bölümüyle seyircileri ekrana kilitleyen Cesur ve Güzel'in yeni bölümünde Cesur ve Sühan aynı çatı altında yaşamaya başlayacaklar.

Geçmişinin sırlarının sürüklediği Korludağ'a Tahsin Korludağ'dan intikam almak için dönen Cesur ise hayatını kurtardığı Tahsin'in onu baş tacı etmesiyle istediklerine kavuşmaya sırayla başlayacak.

Hayatını kurtaran Cesur 'dan çok fazla etkilenen Sühan yeni bölümde Cesur'u daha yakından tanımak isteyecektir.

Sühan, Cesur'un neden Korludağ'a geldiğini ve bu gizemli adamın kim olduğunu öğrenmek için onu gizli bir takibe alacak.

Sühan, Cesur'un gizem perdesini aralayabilecek mi?, Cesur, Tahsin Korludağ'ın göz bebeği Sühan'ı kendisine aşık etmeyi başarabilecek mi?

Yeni bölümde Cesur'un Korludağ çiftliğinde yaşayacakları, geçmişin sır perdesini de aralayacak. Bölümde ekrana gelecek flashback sahneleri Cesur'un ailesi ve çocukluk yıllarına ışık tutacak.

Dizinin ikinci bölümünde Cesur 'un annesi Fügen'i usta oyuncu Tilbe Saran hayat vrecek.

Ece Yörenç'in senaryosunu kaleme aldığı, Ali Bilgin'in yönetmen koltuğunda oturduğu Cesur ve Güzel dizisi ikinci bölümüyle 17 Kasım Perşembe günü saat 20:00'da Star TV'de ekrana gelecek.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler