YURTHABER

Tokat Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin Başarısı

Tokat Anadolu İmam Hatip Lisesi kurum kategorisinde ipi göğüslemeye aday.2012-2013 eğitim-öğretim yılında il birincisi olan...

Tokat Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin Başarısı

Tokat Anadolu İmam Hatip Lisesi kurum kategorisinde ipi göğüslemeye aday.

2012-2013 eğitim-öğretim yılında il birincisi olan Tokat Anadolu İmam Hatip Lisesi yılın kaliteli kurumu kategorisinde düzenlenen ödül başvuru raporunda 61 aday okul arasından ilk 10’a girdi. Nisan ve mayıs aylarında yapılacak olan saha ziyaretleri öncesinde ise okulda bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıda konuşma yapan Okul Müdürü Fahri Delen, kurum olarak 3 yıllık ulaşmak istedikleri hedefleri ortaya koymuş bulunduklarını söyledi. Delen, kurum olarak 2007-2010 stratejik hedeflerine ulaşmanın gururunu yaşadıklarını ifade ederek, “2008 yılında TKY ödül sürecinde ekip kategorisinde aldığımız Türkiye 3.’lük ödülü çalışmalarımızın meyvesi oldu. 2010 yılında TKY ödül sürecinde kurum kategorisinde il ikincisi olduk. 2011 TKY sürecinde il birincisi olduk. Bu başarıdan aldığımız ivme ile de kurum kategorisinde çalışmalarımızı sürdürdük. Güçlü bir kadro güçlü bir ekiple bu çalışmalarımızın üstesinden gelmiş bulunmaktayız” dedi.

Delen, 2012 TKY değerlendirmelerinde ilk 10 kurum arasına giren Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde önümüzdeki günlerde Ankara’dan saha ziyaretine gelecek ekibin yerinde incelemede bulunacağını sözlerine ekledi.

Tokat’tan ayrıca Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ise yılın kaliteli ekibi kategorisinde ilk 10 ekip arasında yer aldı.

Tokat Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin Başarısı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın