YURTHABER

Tokat'ın ilk holdingi Diren Holding A.Ş, TSO'ya kaydını yaptırdı

Tokat'ın ilk holdingi statüsündeki Diren Holding A.Ş, düzenlenen imza töreniyle Ticaret ve Sanayi Odası'na (TSO) kaydını yaptırdı.

Tokat'ın ilk holdingi statüsündeki Diren Holding A.Ş, düzenlenen imza töreniyle Ticaret ve Sanayi Odası'na (TSO) kaydını yaptırdı.

TSO'da düzenlenen törende, TSO Başkanı Ahmet Arat, Tokat'ın ilk holdingini odaya kayıt etmekten mutluluk duyduğunu söyledi.

Bu üyeliğin özellikle Tokat sanayicisi ve ticaret erbabı için güzel bir örnek teşkil edeceğini ifade eden Arat, "Bizler bu memlekette doğduk, burada yaşadık ve burada öleceğiz. Yapacağımız çalışmaları bu bilinçle gerçekleştirecek olursak, atacağımız adımlar gelecekteki Tokat'ı da olumlu olarak etkileyecektir" dedi.

Dünyada ülkelerin tarıma verdikleri önem kadar saygınlık kazandıklarını belirten Diren Holding Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Ziya Diren ise Türkiye'de de bu anlamda çok ciddi bir potansiyel olduğunu vurguladı.

Tarım ve tarım sanayisinin öneminin anlaşılmaya başlandığını belirten Diren, "Bu arada bizler, kendi sektörümüzde Türk insanını, Türkiye Cumhuriyetimizi, hükümetimizi, devletimizi ön planda tutmaya çalıştık. Kendi kazancımızdan önce devletimizin diğer ülkelere göre ön plana çıkması için kararlılıkla çalıştık" dedi.

İmza törenine odanın meclis başkanı Orhan Gürgünoğlu, yönetim kurulu başkan yardımcıları Erol Can ve Muhsin Kurulay, yönetim kurulu üyeleri Ali Özer, Halil Kaya, Faik Çalışkan, Hacı Yusuf Geçene ve Seçkin Urgancı katıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın