SPOR

CANLI

Tolga Zengin’den Dan Bilzerian’a küfür

ABD'li ünlü poker oyuncusu Dan Bilzerian, sözde Ermeni soykırımına ilişkin olarak bir yorum yaptı. Bu yorumuna Beşiktaş'ın tecrübeli kalecisi Tolga Zengin tepki verdi.

Tolga Zengin’den Dan Bilzerian’a küfür

Dünyaca ünlü poker oyuncusu ABD’li Dan Bilzerian sosyal medya hesabından “Ermeni Soykırımı’nın 100. yıldönümü. Türk devleti 1.500.000 Ermeni’yi katletti, Bilzerian ailesinin de yarısını. Bugün hala, bu soykırımı kabul etmiyorlar. Bu, Alman holocaustunu engelleyebilecek bir farkındalık yaratabilirdi. Bundan dolayı Türklerden nefret etmiyorum çünkü sorumlu olanların hiçbiri hayatta bile değil, fakat tarih kendini tekrar edebilir, bu yüzden Türk hükümeti bunun gerçekleştiğini kabul etmeli. Bunu söylemişken, etnik köken, din, ya da nerede doğduğundan gurur duymaya inanmıyorum, çünkü bunlar kontrol edebileceğin şeyler değil. Bir insan olarak kendinden, başardığın şeylerden, başkaları için yaptıklarından, ve hayatındaki engelleri nasıl aştığından gurur duymalısınız. Şüphe etmeden kendisi olmak için özgürlüğü takdir ve takip eden tüm insanlara, askerlere ve gazilere” dedi.

Bu yorum Dan Bilzerian’ın Türk takipçilerini ve Tolga Zengin’i kızdırdı. Milli file bekçisi, ABD’li ismin yorumuna “Senin cibiliyetini s……” diyerek tepki gösterdi.

Bu tepki üzerine Dan Bilzerian’ın Türk takipçileri, Tolga Zengin’e büyük destek verdi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 77 yorum
KLASİK BİR SOYTARI TEPKİSİ BOŞ KÜFÜR....
senin yorumun gibi
YANİ BU YORUMU BEGENMEYEN BU KADAR KİSİNİN MYNETE YORUM YAZMASINI BIRAK TURKİYEDE YASAMASINI BIRAK DUNYADA VAR OLMALARINI BU SAYIYLA AKLIM ALMIYOR.522 TANE BEYİNDEN HİC ESER OLMAYAN CANLI VAR DUNYADA
ne oldu zoruna mı gitti !!!
senden iyi soytarı mı olur senin yazdığın yorumda boş bir yorum işte!
ADAMSIN SEN TOLGA.SENİ BİR KERE DAHA TAKDİR ETTİM.
mitaro:Küfür,hakaret,saldırganlık cahil ve zavallıların kulandığı bir dildir.Eğer Tolga ZENGİN biraz kültürlü olsaydı bu cahil diliyle değilde elindeki haklı belgeleriyle konuşsaydı onu insan yerine koyanlar olurdu.İnsanlıktan anlıyan ve birazda tarafsız olaya bakanlar bu Küfür ağızlı zavallının ne kadar cahil olduklarını görürlerdi.Bu cahil dilinizle bu topluma sadece ırkçılık ve barbarlık kazandırmış olursunuz.toplumların hastalıklı beyinlilerinin kulandığı dil sahibi zavallılar.
tolga zengin, futboluna konsantre ol. sen profesyonelsin. sadece futbol ile ilgilen, siyaset ve diger konular senin gundeminde ozellikle sosyal medyada yer almamali.
ne alakası var o da insan değil mi ne demek siyasetle ilgilenme. sen elektrikçisin o zaman sende sadece elektrikle ilgilen sanane siyasetten
herkes kendi işine konsantre olursa bu soytarılara kim cevap verecek. ne kadar tepki o kadar etki
SEN TOLGANIN MEMLEKETİNİN NERESİ OLDUĞUNU BİLİYORMUSUN?
Takım
O
Av
P
Geri Dön