MAGAZİN

Tuğba Özay'dan yeni albüm: Pes Etme

Tuğba Özay'ın 2 yılı aşkın süredir üzerinde titizlikle çalıştığı PES ETME albümü sevenleriyle buluştu.

Tuğba Özay'dan yeni albüm: Pes Etme

Albümünü, 'Titizlikle çalıştığım, büyük emekler harcadığım, uykusuz kaldığım, gözyaşları akıttığım, stüdyolarda sabahladığım benim sevgili albümüm' diyerek tanımlayan Özay, müzik kariyerinde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.İlk albümü "Armoni" 2. albümü "Üç Nokta"dan sonra 3. Albüm çalışması olan "PES ETME" Seyhan Müzik etiketiyle tüm müzik marketlerde. 9 şarkıdan oluşan albümdeki tüm sözler ve besteler Tuğba Özay'a ait.


Tuğba Özay, ülkede yaşanan sıkıntılı dönemlerin ardından "bizim bizden başka kimsemiz yok" düşüncesi doğrultusunda yapım şirketinin de desteği ile "Üretim durmasın, krizler yaşanmasın, müzik susmasın" dedi.Aynı Zamanda O Ses Türkiye'den tanıdığımız rap şarkıcısı Tankurt Manas da Özay'a "Zıplamayan Bizden Değil" adlı şarkısında eşlik ediyor. Albümde bir de Tarık İster imzalı remix bulunmakta.

Albümün çıkış şarkısı albümle aynı isimli "PES ETME" nin klibi ise Erkan Nas yönetmenliğinde çekildi.SURVİVOR HATIRASI DA VAR ..!

Tuğba Özay albüme son dakikada koyduğu "Bir şey Söylemek İstiyorum" adlı şarkısının sözü ve müziğini Dominik'te ıssız adada yapılan "Survivor" isimli yarışmada olduğu süre içinde yazıp bestelemiş . Bu şarkı benim için çok kıymetli diyen Özay, bu şarkının bu sene tüm düğünlerde aşk şarkısı olarak çalacağını söyleyerek geçtiğimiz yıllarda İrem Derici'nin Kalbimin Tek Sahibi şarkısına da tatlı bir gönderme yapıyor.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler