SPOR

CANLI

Tümer Metin, Crespo'yu yerden yere vurdu

Ünlü yorumcu Tümer Metin, dün ilk kez şans bulan Miguel Crespo'nun Fenerbahçe seviyesinde olmadığını ifade etti. Metin, "Bir futbolcunun alışı, verişi belli eder. Crespo bu seviyenin oyuncusu değil. Tamamlanmış bir kadroda dakika alacağını sanmam" diye konuştu. Fenerbahçeli taraftarlar da Crespo'nun ilk maçında futbolcunun yeterli olmadığına dair yorumlar yaptı.

Tümer Metin, Crespo'yu yerden yere vurdu
Miguel Crespo

Miguel Crespo

POR Portekiz
Yaş: 25 / Pozisyon Orta Saha
Oynadığı Takım: Fenerbahçe

Tivibu Spor yorumcusu Tümer Metin, Miguel Crespo'nun Fenerbahçe kalitesinde bir futbolcu olmadığını savundu. Metin, Crespo'nun sakatlık olmadıkça şans bulamayacağını ifade etti.

"BU SEVİYENİN OYUNCUSU DEĞİL"

Tümer Metin, "Crespo oyuna giriyor, bazen oyuncular yeni geldiğinde zaman tanımak lazımdır kalitesini belli etmesi için. Alış, veriş oyuncuyu hemen belli eder, Crespo bu kalitenin, bu seviyenin oyuncusu değil. Muhtemelen de bundan sonra, tamamlanmış bir kadroyla da çok fazla dakika alacağı düşüncesinde değilim." ifadelerini kullandı.

"BU SİSTEME UYUM SAĞLAYAMAZLAR"

Sistem konusundan bahseden Tümer Metin, "Bence çok ısrar ediyor Pereira. 3'lüye demiyorum, 3'lü oynarsın ama öndeki opsiyonları değiştirebilirsin, dizilimler değişebilir, giren çıkanlardan sonra seçenekleri değiştirebilirsin. Bu da kazanırken farklı bir oyun oynamaya iter. Rossi ve Berisha'nın sisteme de çok faydalı olacağı fikrinde değilim." dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
boş yapma her gelen için bunu deme askerlikte Yunanistan'a kaçmış birisin TRT bizden alıp sana veren sisteme yazıklar olsun
bu crespoyu beriscayı meyeri kım aldıysa futbol bilgisi 0 bıle degil -1
o crespo senin gustavondan mert inden sosa ndan bin kat iyi bekle gör
Takım
O
Av
P
Geri Dön