YURTHABER

Tuvaletler için birbirlerine girdiler!

İZMİT kent merkezindeki tarihi Fevziye Camii'nin bahçesinde bulunan ve ihaleyle aylık 17 bin liraya kiralanan tuvaletlerin işletmecisi parayı ödeyemedi.

Tuvaletler için birbirlerine girdiler!

İZMİT kent merkezindeki tarihi Fevziye Camii'nin bahçesinde bulunan ve ihaleyle aylık 17 bin liraya kiralanan tuvaletlerin işletmecisi parayı ödeyemedi. İhale iptal edilirken, önümüzdeki hafta yenilenecek.

İzmit Belediyesi, Fevziye Camii önünde bulunan ve daha önce Kemal Çınar'ın işletip bakımını yaptığı kadın ve erkek tuvaletlerini, 3 yıllığına aylık 8 bin lira muhammen bedelle ihaleye çıkardı. İhaleye eski işletmeci Kemal Çınar'ın yanı sıra Eyüp Gül de girdi. Eyüp Gül, aylık 17 bin lira artı KDV kira teklifi ile ihaleyi kazandı. İhalenin sona ermesinin ardından ihaleye katılan iki tarafın yakınları arasında belediye önünde kavga çıktı. Birbirlerine giren tarafları polis ve zabıtalar güçlükle ayırabildi.

Ancak aradan bir ay geçmesine rağmen aylık 17 bin TL ile ihaleyi kazanan Eyüp Gül, 2 Nisan'da dolan ihale süreci içerisinde 17 bin liralık bedeli ödemediği için İzmit Belediyesi İhale Komisyonu ihaleyi iptal etti. İzmit Belediyesi Encümeninin önümüzdeki hafta cami tuvaletini yeniden ihaleye çıkaracağı öğrenildi.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
izmit belediye başkani nevzat doğan belediyeye bağlı tuvaletler bedeva olacak demişdi,ne oldu ? para tatlı olunca verilen sözler unutuluyor.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın