MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

TUZAK DİZİSİ OYUNCULARI VE İSİMLERİ: Tuzak dizisi oyuncuları kimdir, konusu nedir?

Tuzak dizisi oyuncuları ve isimleri araştırılıyor. Yeni dizi Tuzak bu akşam başladı. Dizide Akın Akınözü dizide Umut karakterine, Bensu Soral ise Ceren karakterine hayat verecek. Tuzak dizisi yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek oturuyor. Peki, Tuzak dizisi oyuncuları kimdir, konusu nedir?

Tuzak dizisi oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Tuzak dizisi bu akşam ilk bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Dizi TV 8 ekranlarında yayınlanıyor. Tuzak dizisinin tanıtımında Bensu Soral ve Akın Akınözü'nün uyumu dikkat çekti. İşte Tuzak dizisi oyuncuları ve konusu

TUZAK DİZİSİ OYUNCULARI

Tuzak dizisi oyuncuları arasında Akın Akınözü, Bensu Soral, Talat Bulut, Onur Durmaz, Rıza Kocaoğlu, İlayda Çevik, Yağız Can Konyalı, Sıla Türkoğlu, Naz Göktan, Eylül Su Sapan, Emir Benderlioğlu, Gamze Süner Atayi Lesli Karavil, İbrahim Şahin yer alıyor.
Akın Akınözü (Umut)
Bensu Soral (Ceren)
Talat Bulut (Demir)
Rıza Kocaoğlu (Güven)

tuzak-konusu

TUZAK DİZİSİ KONUSU

Tuzak, ailesinin kaderini değiştiren zengin ve güçlü bir aileden intikam almaya yemin etmiş bir adamın ve aynı zamanda bütün haksızlığa uğramış olanların intikamını alma hikayesidir.
Yıllarca en ince detayına kadar çalışılarak yapılan yıkıcı intikam planının karşısında ise düşmanın zeki ve güçlü kızı olacaktır... Kimin kimi Tuzak'a düşüreceği ise bir bilmeceye dönüşecektir..

Vitrin


En Çok Aranan Haberler