SPOR

UEFA, PSG hakkında soruşturma başlattı!

UEFA, Financial Fair Play'den dolayı Paris Saint-Germain'e karşı soruşturma açıldığını açıkladı. PSG transfer döneminde Neymar'ı 222 milyon euro ve Kylian Mbappe'yi de 145+35 milyon Euroya almıştı.

UEFA, PSG hakkında soruşturma başlattı!

Neymar'ı 222 milyon Euro, Kylian Mbappe'yi de 145+35 milyon Euro'ya transfer eden PSG, UEFA'nın soruşturmasına girdi.

Transfere harcadığı para ile dikkat çeken Fransız ekibi hakkında soruşturma açıldığını belirten UEFA, kulübün finansal yapısının inceleneceğini açıkladı.

UEFA'nın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada soruşturma bitmeden herhangi bir yorum yapılmayacağı da belirtildi.

EN ÇOK ZARAR EDEN TAKIM OLDU!

PSG, bu sezon Avrupa'da transfer pazarında 176 milyon Euro ile en çok zarar eden kulüp olmuştu.

''GİTSİN KAHVE İÇSİNLER''

Fransız ekibinin Katarlı Başkanı Nasır El Halifi, dünyanın en pahalı transferi olan Neymar transferinden sonra "FFP'den endişe edenler gidip bir kahve içsin, bizi merak etmesinler" sözlerini kullanmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
futbolcuları paraya boğacağına kendi kanında boğulan kardeşlerine yardım et
araplar bir adama bu kadar para vereceğine müslümanlara ve diğer dünya fakirlerine yardım etsin.Arakan ağlıyo araplar zevk sefa içinde keyif çatıyo.yazıklar olsun.Allah ıslah etsin..
Onlar fransız, TÜRK olsalardı avrupa kupalarından men verebilirdiniz. Adaletiniz batsın !
Birde müslüman olcak!!! Sıkıştın mı seni elin fransızı değil Türk kurtaracak
El-Khalefi'nin harcadığı paralara UEFA el koyup Türk takımlarına dağıtmalı.
Fakir fukaraya ucundan yardım ederler zevk ve gösteriş için milyarları harcarlar sorsan müslümanlar.
simdi burada yorum yapan cok bilmire soruyorum; bu oyuncular taraftari oldugunuz takimlara yapilsaydi ne diyecektiniz???
Tüm Afrika kitasi kan aglarken ortadogu kan aglarken uzakdogu kan aglarken siz 2 oyuncuya bu kadar paralar dagitiyorsunuz...Allah belanizi verecektir elbette...şeref yoksunu hainler...400 milyon euro ya binlerce insana siginak ya da gida ve giysi yabda ilac yardimi yapabilirdiniz...ama siz Belanizi ariyorsunuz...
Diğer Haberler