SPOR

Uganda'da akıl almaz olay! Churchill Owaci, takım arkadaşları tarafından öldürüldü

Uganda'da oynanan bir maçta 22 yaşındaki futbolcu Churchill Owaci, kötü performans ve yenilen goldeki hatası nedeniyle takım arkadaşları tarafından dövülerek öldürüldü.

Uganda'da akıl almaz olay! Churchill Owaci, takım arkadaşları tarafından öldürüldü

Uganda'da akıl almaz olay! 22 yaşındaki futbolcu Churchill Owaci, hazırlık maçında yenilen golde yaptığı hata nedeniyle takım arkadaşları tarafından dövülerek öldürüldü.

Uganda'da oynanan hazırlık maçında 22 yaşındaki Churchill Owaci, yenilen goldeki hata nedeniyle takım arkadaşları tarafından saldırıya uğradı ve dövülerek öldürüldü. Bir tanık Churchill Owaci'nin sahaya alkollü çıktığını ve takım arkadaşlarının bu yüzden çok sinirlendiğini iddia etti.

Çok sinirlendikleri iddia edilen üç takım arkadaşı Churchill Owaci'ye stattan çıkmadan önce tekme tokat saldırdı. Churchill Owaci, kendisine saldıranlardan birini maçtan sonra intikam almak için köşede sıkıştırıp bisikletten itti. Bu olayın ardından yaşanan arbede sonucu Churchill Owaci hayatını kaybetti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
Yamyamlık bu insan hayatının karşılığı bir gol
belhanda orda olsa,yarım saat e ahirete yolcuydu
Allah size sefalet açlık susuzluk içinde imtihan etmiş ve Siz hala akıllanmamışsınız.. Bir can ya bir can hemde ne uğruna bir hiç uğruna ☹️
Evrime gelde inanma
evrimle ne alakası var acaba?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler