SPOR

ultrAslan'dan flaş Arda Turan açıklaması

Uzun süredir Galatasaray'ın transfer gündeminde olan Arda Turan transferi hakkında, Galatasaray'ın taraftar grubu ultrAslan'dan flaş bir açıklama geldi. Fatih Terim, "Kararı taraftar ve camia versin" dedi; ultrAslan'dan Arda Turan açıklaması geldi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in Arda Turan ile ilgili, "Kararı bütün camia vermeli." demesinin ardından tribün grubu ultrAslan'dan da bir açıklama geldi.

İşte ultrAslan'dan yapılan açıklama:

"Bir süredir camiamızın gündemini meşgul eden Arda Turan transferi konusunda, taraftarın isteyip istemediği tartışmaları ortaya çıkınca bizlerin de bazı açıklamalar yapma ihtiyacı doğmuştur. Yapılan tüm transferlerde olduğu gibi bu transferde de teknik direktörümüz Fatih Terim ve yönetimimizin ORTAK kararı esastır. Gerekli değerlendirmeler yapılarak, Hocamız ve yönetimimiz Galatasaray için en doğru kararı verecektir.

Şayet Arda Turan transferi gerçekleşirse; Galatasaray tribünü, alt yapısından çıkmış, kaptanlığa kadar yükselmiş oyuncusunu, yeniden Galatasaray forması giydiğinde destekleyecektir.

Son olarak ortak alınacak bu karar bir an önce netliğe kavuşturulmalı, bu konu gündemden düşürülmeli, ZORLU hedefe odaklanılmalı, yönetim ve Hocamız arasında sorun var imajı oluşturmaya çalışan kaos simsarlarına daha fazla malzeme verilmemelidir."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
Arda Turan hoş geleceksin inşallah.
ultraslan(biz ne güzel bir aileyiz böyle)
alın ultra arslan sonra küfür edersin iz şampiyonluk gidince de hocanız bir size bir oyunculara nasılsa sitem eder herzaman ki gibi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler