SPOR

Ünlü şarkıcı Alişan, kendisine küfreden sarı-kırmızılı taraftarlara yanıt verdi

Fanatik Fenerbahçeli olan Alişan, Galatasaray'ın Rizespor'a son saniyede attığı golü sert şekilde eleştirmişti. Alişan, "Forvete güreşçi istiyoruz. Rahat 80 gol atarız, kurallar değişmiş haberimiz yok" yorumunu yapmıştı. Galatasaraylı taraftarlardan, sanatçıya küfür edenler oldu. Alişan, bunun üzerine, "Ben hakemi eleştiriyorum. Kimseye hakaret etmiyorum. Ama bayılıyorsunuz hemen aşağılamaya, hemen küfür etmeye" paylaşımı yapmıştı. Ünlü sanatçıdan kendisine küfredenlere yeni bir cevap geldi.

Rizespor - Galatasaray maçının son saniyesinde Diagne'nin tartışmalı asisti, ezeli rakip taraftarlarını çıldırtmıştı. Bu olayın ardından ünlü şarkıcı Alişan da bu pozisyona tepki göstermişti.

GÜREŞÇİ BENZETMESİ

wtrd

Alişan, "Forvete güreşçi transferi istiyoruz. Rahat 80 gol atarız, kurallar değişmiş haberimiz yok" paylaşımında bulunmuştu.

"KÜFÜR ETMEYE BAYILIYORSUNUZ"

esq

Alişan, bazı Galatasaraylı taraftarların küfür etmesi üzerine dayanamayıp cevap vermişti. Ünlü şarkıcı yaptığı paylaşımda, "Ben hakemi eleştiriyorum, kurallar değişmiş diyorum. Kimseye hakaret etmeden yazıyorum. Faul varsa çalacaksın düdüğü, görmediysen VAR görecek. Senin faulünü de, benim faulümü de... Bayılıyorsunuz hemen aşağılamaya, küfre" ifadelerini kullanmıştı.

YENİ BİR CEVAP GELDİ

yen1

Ali Şan yaptığı yeni paylaşımda, "Benim Gs’li,Bjk’li,Ts’lu o kadar iyi dostlarım var ki,her maçtan sonra ben onları,onlar beni kızdırırız tartışırız..Ama birbirimize hakaret etmeden..Biz 8 senedir şampiyon olamıyoruz neler çektiğimi anlayın:)" ifadelerini kullandı.


Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler