YURTHABER

Urfalı metafizikçi: Mehdi dünyaya indi

HZ. Mehdi’nin Dünya’ya indiğini anlatan Nehir, ‘’Tam olarak 3-4 gün önce Dünya’ya indi fakat bir manifesto halk bildirisinin açıklanması lazım. HZ. Mehdi’nin televizyon programına katılması lazım.

Urfalı metafizikçi: Mehdi dünyaya indi

HZ. Mehdi’nin Dünya’ya indiğini anlatan Nehir, ‘’Tam olarak 3-4 gün önce Dünya’ya indi fakat bir manifesto halk bildirisinin açıklanması lazım. HZ. Mehdi’nin televizyon programına katılması lazım. O televizyon programında HZ. Mehdi Dünya’yı nasıl düzeltecek kimdir bunların anlatılması lazım. Bunu dünya medyasına da duyurmak lazım.

Ben metafizikçiyim 12 yıldır sizlerin görmediğiniz katmanlardan başka alemlerden batılı ilim üzerine ders alıyoruz. Çeşitli çeşitli insan oğlunun görmediği alemlerden biz HZ. Mehdi ile defalarca konuşmuşluğumuz var, Peygamber efendimizle, 5-10 peygamber ve evliyalarla metafizik alemde yani perenin görülmeyen tarafında konuştuğumuz toplantılarımız var.’’ Dedi

2010’DA İSLAM DEVRİMİ YAŞANDI

İddialarında bununla da sınırlı kalmayan Mehmet Nehir, Dünya’da son zamanlarda insanların fark edemediği birçok olayın yaşandığını söyledi. 2010 yılında Dünya’da İslam devri mi olduğunu dile getiren Nehir, HZ. Mehdi’nin televizyon programına çıkması gerektiğini belirtti.

ASIL MESLEĞİ ASANSÖRCÜ

12 yıllık bilgi birikimi olduğunu söyleyen Mehmet Nehir, asıl mesleğinin asansörcülük olduğunu evli ve üç çocuk babası olduğunu anlattı. Nehir, 12 yıldır metafizik alemden bilgi aldığını ve bu bilgileri derlediği ‘’HZ Mehdi Yeryüzüne İnişi Ve Kuracağı Yeni Dünya Düzeni’’ adlı kitabında topladığını belirtti.

‘’DÜNYA’YI YIKMAK İÇİN 100 BİN MOĞOL GELDİ’’

Enerji katmanlarından Dünya’yı yıkmak için Dünya’ya 100 bin Moğol ve dazlak giriş yaptığını iddia eden Nehir, Dünya’nın istiladan kurtarılmasının da Ayasofya’dan geçtiğini aktardı. Nehir, patığı açıklamada ‘’Bu gördüğümüz dünya yakın bir zamanda yıkılacak Türkiye metafizik alemde Dünya’nın başbakan ı oldu. Türkiye hemen bir müdahalede bulunmak istiyorsa Ayasofya camisi iki cihana dürtü noktasıdır. Ayasofya camisi ibadete açılırsa buradan bu kez de Dünya’yı kurtarmak için 100 bin şehzade ruh olarak metafizik ortamdan meta alemine girecek ama insanlar bir şey görmeyecek.’’ İfadelerini kullandı.