MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Usta oyuncu Kayhan Yıldızoğlu hayatını kaybetti!

Usta oyuncu Kayhan Yıldızoğlu 90 yaşındaki hayatını kaybetti. Oyuncunun vefatı sanat camiasını hüzne boğdu. Yıldızoğlu'nun cenazesi Pazartesi günü öğlen namazında Levent'ten kaldırılacak ve isteği doğrultusunda annesinin yanına Feriköy'e defnedilecek.

Usta oyuncu Kayhan Yıldızoğlu hayatını kaybetti!

Yeşilçam'ın emektar isimlerinden Kayhan Yıldızoğlu, 90 yaşında yaşamını yitirdi. Usta oyuncu Kayhan Yıldızoğlu'nun vefatı sonrasında açıklama yapan kızı Sibel Aybar, “Ölüm nedeni yaşlılığa bağlı. Cenazemiz Pazartesi günü öğlen namazında Levent'ten kaldırılacak. Babamın isteği doğrultusunda annesinin yanına Feriköy'e defnedilecek" dedi.

BAKAN ERSOY'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, sosyal medya hesabından yayınladığı başsağlığı mesajında, "Sinemamızın büyük bir ustasının daha aramızdan ayrılmasının üzüntüsünü yaşıyoruz. Sinemamızın duayeni, unutulmaz bir sanatçı Kayhan Yıldızoğlu. Gönüllerimizde müstesna bir yere sahip olan kıymetli sanatçımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına, sevenlerine ve tüm sanat camiamıza başsağlığı diliyorum. Mekânı cennet olsun" dedi.

Express

En Çok Aranan Haberler