SPOR

Ve Volkan Demirel ile ilgili karar verildi

Sarı-lacivertli hoca, hatalı goller yiyince yedeğe çekilen kaptan için, “Kafası rahat değil. Kendisinden vazgeçildiğini düşünüyor” diyerek yönetimden tecrübeli kaleci ile yeni sözleşme yapılması talep etti...

Ve Volkan Demirel ile ilgili karar verildi

Fenerbahçe'de sezona çok kötü başlayan ve formasını Carlos Kameni'ye kaptıran Volkan Demirel'le teknik direktör Aykut Kocaman bir görüşme yaptı. Kendisine, Türkiye'nin en iyi kalecisi olduğunu söyledi, yaşananları bir kenara bırakarak çalışmaya devam etmesini istedi. Kocaman, Volkan'a söylemedi ama yöneticilerle yaptığı görüşmede kaptan için yeni sözleşme talep etti. Sarı-lacivertli hocanın yöneticilerle yaptığı görüşmede Volkan için, "Kendisinden vazgeçildiğini düşündüğü için özgüveni düşük. Emre Belözoğlu'nun başına gelenin kendisinin de başına geleceğine inanıyor. Kendisine yeni bir sözleşme verirsek, bambaşka Volkan olarak dönecektir" ifadelerini kullandığı bildirildi. Yönetimin Kocaman'a verdiği yanıt ise, "Bu konuyu gündeme alacağız" şeklinde oldu.

LİDERİ KALMADI

Sezon başında sözleşmesi sadece 1 yıl uzatılan Volkan Demirel, Fenerbahçe'de 16'ncı sezonunu yaşıyor. 27 Ekim'de 36 yaşına basacak olan kaptan yedek soyunduğu için sarı-lacivertli takımda saha içinde liderlik sorunu yaşanıyor. İkinci kaptan Mehmet Topal ilk 11'de sahada olduğunda bu görevi üstleniyor; ancak son dönemde Topal da yedeğe düştü, Fenerbahçe'de kaptanlık sorunu daha da derinleşti.

(FOTOMAÇ)
.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
bir Galatasaraylı olarak 5sene daha fenevde kalmasını istiyoruz
sabrı reyız cok kızgın :)
kulüpte para koprama gayreti içindeler yaşı geçmiş adam 1 yıl yapmış zaten çalışırsa kadroya girer yoksam gider
prim mi alacak ne birak gitsin ilk volkanin mi basina geldi ber futbolcu nun yasadigi dogal bir olay bu eskidi artik tsk erdersin tamam alex e acimadin bunami acidin aykut efendi
TÜRKİYE'NİN EN İYİ KALECİSİYMİŞ ? AMA VASAT BİR KALECİNİN YEDEĞİNE DÜŞTÜ. BIRAK BU İŞLERİ AYKUT, BU ÖLÜ DİRİLMEZ, GÖNDERİN GİTSİN SABUN FABRİKASINA, PARDON BAŞKA TAKIMA.
Gs olarak volkan gerçekten iyi bir kaleci fakat milli takımda bir tane iyi maçını görmedim konsantre eksikliği sanirim
İnşallah Galatasaray maçında kalede bu maymun olur :)) Gomizin füzesini yesin de kendine gelsin...puhahaha ;))
Diğer Haberler