SPOR

Volkan Şen AEK'ya transfer oluyor

Trabzonspor'a sezon başında bedelsiz olarak transfer olan ancak umduğunu bulamayan Volkan Şen yurt dışına transfer oluyor. Volkan Şen'in Yunanistan ekiplerinden AEK takımıyla büyük oranda anlaştığı belirtildi.

Volkan Şen AEK'ya transfer oluyor

Sezon başında transferin son gününde bordo mavili takıma transfer olan Volkan Şen, Ersun Yanal'ın ardından Rıza Çalımbay'ın da gözüne giremeyince Karadeniz ekibindeki ikinci macerası da kısa sürdü.

Trabzonspor'un Antalya kampına dahil edilmeyen Volkan, takım arayışlarını sürdürürken, tecrübeli futbolcunun adı bir çok Süper Lig ekibiyle anılıyordu. Volkan'ın yeni takımı ise yurt dışından oldu.

30 yaşındaki futbolcu Yunanistan'ın AEK takımına transfer oluyor. Volkan'ın Yunan ekibiyle büyük oranda anlaştığı ve satın alma opsiyonuyla sezon sonuna kadar kiralık olarak transferin tamamlanacağı öğrenildi.

Volkan'ın AEK'ya transferinde daha önce Yunan Ligi'nde futbol oynayan Tümer Metin ve Yeni Malatya teknik direktörü Erol Bulut'un etkili olduğu ifade edildi.

(Milliyet)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
bursaspor'u beğenmiyordu ama onuda beğenen yok, insanın ayakları yere basmayınca böyle oluyor.
Bir futbolcu gittiği hiçbir yerde faydalı olmaz mı, istikrarlı olmaz mı ya? Gittiği her yerde sorun, kaos yarattı. İşe yaramaz adam, git de oraları da karıştır.
çin e gtsin
Diğer Haberler