SPOR

Vormer: Diagne antrenmana isterse helikopterle gelir

Club Brugge kaptanı Vormer, Diagne'nin Brugge günleri hakkında konuştu.

Vormer: Diagne antrenmana isterse helikopterle gelir

Club Brugge'de kiralık olarak forma giydiği dönemde Belçika'da "olay adam" haline gelen Mbaye Diagne hakkında takım kaptanı Ruud Vormer açıklamalarda bulundu.

Diagne'nin PSG karşısında kaçırdığı penaltı ve sonrasındaki "umursamaz tavırlarından" dolayı Brugge'de istenmeyen adam haline geldiğini ifade eden Vormer, "PSG maçında cezalıydım oynayamadım ancak maçta eşitliği yakalamak için harika bir fırsat yakalamıştık. Diagne ısrarlı bir şekilde penaltıyı kullanmak istedi, televizyonun karşısında bağırıyordum; Atma Diagne.. Sahada olsaydım o penaltıyı Diagne'ye kesinlikle attırmazdım" dedi.

İSTERSE ANTRENMANA HELİKOPTERLE GELİR

Diagne'nin aslında iyi bir futbolcu olduğunun da altını çizen Vormer, "Diagne aykırı bir adamdı ancak o kadar da iyi niyetli bir arkadaştı. Herkesin iyi çocuklar olması gerekmiyor. Brugge'a çok gösterişli bir Rolls Royce ile geldi, pahalı saatleri, gösterişli çantaları çok severdi. Ama para Diagne'nin kendi parası ve isterse antrenmana helikopterle bile gelebilir. İstediğiniz gibi yaşayabilirsiniz ama antrenmanlarda çok çalışmak ve antrenörün istediklerini vermek zorundasınız; Diagne bunu da vermeyince yaptıkları ve yaşantısı daha fazla göze batmaya başladı" şeklinde konuştu. (Sporx)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
bu adam galatasaraya zarar veriy0r derhal gönderilmeli zaten o oynadıgında sahada 10 kişiyiz
10 mi,lyon euroya transfer yetmemiş gibi şampiyonluk halin dede 3 milyon euro daha çok şaibeli .Birileri birşeyleri araştırmalı. ama Bence şaibe var herkesin gönlü rahat etsin
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler