SPOR

Yalçın Ayhan soyunma odasında şoförü dövdü

Beşiktaşlı Talisca ve Caner'in kavgasının ardından Süper Lig'de bir şok daha... Yeni Malatyaspor-Atiker Konyaspor maçının ardından ev sahibi takımın soyunma odasında kavga çıktı. Futbolcu Yalçın Ayhan kulüp şoförüne tekme tokat saldırdı.

Yalçın Ayhan soyunma odasında şoförü dövdü

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
karekter yoksunu insandan ne beklersin
İlk vukuatı değil, terbiyesizin teki.
ne pis bir futbolcuymus bunu efendi sanirdim ama yanilmisim gecensenede gazeteciye saldirmisti ayip yakisyormu gerci milli takimin hocasi kaptani hatirlayinca normal
ben sporcunun zeki,çevik aynı zamanda AHLAKLI olanını severim
ayıp etmiş
amaç gündem yaratmak onun mlatyaspora faydasından çok zararı dokunur
ne alıp veremediğin otobüs şoföründen eğer malatya spor kulübünde biraz adam gibi adam yöneticiler var ise sana ceza vermesi lazım.senin gobi adamlar zaten ya gazeteci döversin yada şoför döversin gücünüz garibanlara bu hareketi neden saha içindeki hakemi yapmadın bir tarafın yemedi galiba.
Karaktersiz herifin gücü garibana yetmiş. Çok delikanlı ya kaleci Volkanı görünce kaçacak delik arıyordu.Böyle ahlıksızları spordan men edeceksin. Atam'ında dediği gibi biz sporcunun zeki,çevik ve ahlaklısını severiz..
başakşehir bunu boşuna kadro dışı bırakmamış belkide ertuğrul sağlam bunun yüzünden istifa etti
şöför de o sırada armut topluyormuş sen de girsene birader
SONRA YABANCI SAYISI ELEŞTİRLER. NAPACAN ELİNDE OLANLAR BUNLAR. BUNLARI OYNATIP EGOLARINI ÇEKENE KADAR MİLLİ TAKIM DÜZEYİNDE DEİL KLUP DÜZEYİNDE BAŞARI YAKALAYALIM. SONRA MİLLİ BAŞARI KENDİ GELECEKTİR.
sözleşmesini fesih edin. kavgacı futbolcu istemiyoruz. bizim aldığımız paralı yayın sayesinde ekmek yiyolar
insan müsveddeleri insanımız vermesi lazım bunlara derslerini maçlarına gidip kıçlarını kaldırmayacaklar
GÖNDERİRSİN BİTER GİDER.
Gücü garibana mı yetmiş. çok delikanlı ya kaleci Volkan'ı görünce kaçacak delik arıyodu karaktersiz herif.BU tip ahlaksızları spordan men ediceksin.Atam'ında dediği gibi biz sporcunun zeki,çevik ve ahlaklısını severiz...
Paranın ve şöhretin gücüyle millete erkeklik yapanlara sesleniyorum.Çıkında bir mahallede delikanlı gençlere erkeklik yapında görelim.
halen bu adama klubler forma veriyor yazıklar olsun geçen sene başakşehir kavga olayından sonra bu futbolcu müsvetesini klubten kovdu malatya bu futbolcuya sözleşme yaptı halen akıllanmıyan yalçın şimdide klubun otobus şöförüne saldırıyor ee be puşt sen kimsin kendini ne sanıyorsun buklunmayan hint kumaşımısın şerefsiz gücünüz fakir fukaraya yetiyıor birde utanmadan delikanlılıktan bahsediyorsun delikanlılık buysa yazıklar olsun burdan malatya yöneticilerine ya bu adamı kovun yada uzun süreli kadro dışı bırakın size yakışmıyor bu futbolcu müsvetesi
Diğer Haberler