SPOR

Yalçın Ayhan'dan yönetime şok sözler

Yeni Malatyaspor’da ödenmeyen primler ve verilen sözlerin tutulmadığını gerekçe gösterip yönetimin talep ettiği toplantıya, “Artık yalanlarınızı dinlemek istemiyorum” diyerek katılmayan Yalçın Ayhan için Beşiktaş maçından önce kadro dışı kararı alındı. Ancak bu karar oyuncuya kritik mücadelenin ardından iletildi!

Yalçın Ayhan'dan yönetime şok sözler

Yalçın Ayhan’ın kadro dışı bırakılmasının ardındaki skandal ortaya çıktı. Takıma sürekli kaptan Yalçın üzerinden sözler veren, ancak yerine getirmeyen başkan Adil Gevrek, Beşiktaş maçı öncesi de tecrübeli futbolcuyu toplantı yapmak için çağırdı. Ancak yabancı oyunculara maç öncesi ödeme yapılırken yerlilere ise yapılmadı ve oyuncular isyan bayrağını açıp, Beşiktaş maçının son idmanına çıkmadı.

Son kazanılan Trabzonspor maçının primlerini de ödemediği öğrenilen Gevrek’in oyuncuları ikna etmek için konuşmak istediği Yalçın Ayhan’ın ise “Artık yalan dinlemek istemiyorum” diyerek toplantıya katılmadığı belirlendi. Yaşanan bu gelişmenin ardından Yeni Malatyaspor yönetimi deneyimli stoperi kadro dışı bırakma kararı aldı. İşin skandal kısmı da tam olarak burada başlıyor. Maçtan önce alınan bu karar 35 yaşındaki futbolcuya hemen değil, kritik Beşiktaş mücadelesinin ardından bildirildi.

DEVREDE GİDİYOR
0-0 biten Beşiktaş maçında 9 ikili mücadele kazanma, 6 top uzaklaştırma ve 3 pas arasıyla takımının savunmadaki en etkili ismi olan Yalçın Ayhan’ın bu kararın ardından ise şok olduğu öğrenildi. Devre arasına kadar U21 Takımı’yla çalışacak olan başarılı oyuncu sezonun ikinci yarısı için de aldığı teklifleri değerlendirecek. (Fanatik)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Gavurlara parayı yatır yerlilere verme kusura bakma da Adil iyice zıvanadan çıkmışsın.
şu bku adam diye alan malatyanın ben kafasına s
Haber doğru ise Yalçın davasında haklı. Ne kadar Ekmek... O kadar Köfte.
sezon başı 14 futbolcuyu hangi gelirinize güvenerek transfer ettiniz çok merak ediyorum çok fazla beklemeye gerek yok kısa zamanda Eskişehirspordan beter olursunuz
adil gevrek adil ol adil. gevrek olup kırılma yabancıya veriyosan parasını türk futbolcuyada ver adilik yapma adil gevrek
her gittiği takımda sorun çıkaran çirkef bir futbolcu...
Kaşarlanmış topcular hep problemlidir geçmişine bakın
burası Türkiye çalışana emekçiye saygı duyulmaz. azıcık parası olan kendini birşey zanneder
prim sözü veriliyorsa ödenecek başkan... sözlerini yerine getirmezsen sonra niye küme düştüm demeyeceksin..
yalçın her takımda 11 de oynar.. fenerbahçe alsın hemen... defans sorunu kalmaz..
Y.Malatya nın idarecileri gerçekten ÇOK AYIP ETMİŞLER.Siz bu kafayla gelecekte transferde yapamazsınız beyler.Ülkemize gelen yabancı oyuncu ve teknik adamlar ÇATIIIR ÇATIR SÖZLEŞMEYE DAYANARAK PARALARINI TAM VE EKSİKSİZ ALIRKEN ÖZ BE ÖZ BU ÜLKE EVLADI OYUNCULARIN HAKLARININ BÖYLE PASPAS EDİLMESİ ANCAK 5 sınıf idarecilerin olduğu yerlerde oluyor.HAK KUTSALDIR.HAK'KA SAYGI DUYMAYAN İNSAN OLAMAZZ.
Diğer Haberler