SPOR

Yaşar Aşçıoğlu: 'Arda Turan Yıldırım Demirören'in misafiriyle yumruklaştı'

Türkiye Futbol Federasyonu yönetim kurulu üyeliğinden istifa eden ve Yıldırım Demirören'i topa tutan Yaşar Aşçıoğlu, zehir zemberek açıklamalarda bulundu, Arda Turan'la ilgili duyulmamış görülmemiş bir olay daha açıkladı.

Yaşar Aşçıoğlu: 'Arda Turan Yıldırım Demirören'in misafiriyle yumruklaştı'

Türk futbolunda Arda Turan'ın skandalları bitmek bilmiyor. Milli takım uçağında gazeteci Bilal Meşe'yi yumruklayan ve sonrasında milli takımı bıraktığını açıklayan Arda Turan'la ilgili olarak Türkiye Futbol Federasyonu eski yönetim kurulu üyesi Yaşar Aşçıoğlu bomba gibi bir iddia ortaya attı.

Yaşar Aşçıoğlu, Arda Turan'ın Katar kampında Yıldırım Demirören'in misafiriyle yumruk yumruğa kavga ettiğini açıkladı.

İşte Yaşar Aşçıoğlu'nun açıklamaları:

Bu işin ilk kıvılcımı Katar’da çıktı. Yıldırım Demirören’in misafiri vardı. Kerem Bey diye. Katar’da gidiyor Arda Turan’la yumruk yumruğa giriyorlar otelde. Dönüşte de Kerem Bey diyor ki ben galiba ayıp ettim diyor. Yaptığından da pişman. Kafileyle gelmeyeceğim diyor. Ancak Yıldırım Demirören iyi bir şey yapmış gibi Kerem Beyi gidip getiriyor kafileye. Arda’nın ilk kıvılcımı burada oldu. Ancak piyango Bilal abiye çıktı.

Ben Türk futbolunun doğru yönetilmesi için sizin aracılığınızla sesleniyorum. Ey spor bakanı bu görev size düşer. Yıldırım Demirören’in istifasını acilen istemeniz gerekiyor. 50 milyon insanın sosyalleştiği, güzellikler yaşadığı bir spor alanını doğru yönetmeyen bir kişiye hala tutmanın bir anlamı yok. Görev onlara düşmüyorsa devreye Sayın Cumhurbaşkanımız girmelidir.

ARDA TURAN'DAN AÇIKLAMA GELDİ

Bu haberin ardından ise Arda Turan da sosyla medya hesabından böyle bir olayın içinde olmadığını belirten bir açıklama yayınladı ve "Bugün basında adımın geçtiği olayın gerçekle alakası yoktur. Kamuoyunun bilgisine." dedi.

(Fanatik)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 35 yorum
BAŞ'ın olmadığı,baş olduğunu sananların İDRAK ve MÜDRİKLİKTEN mahrum olduğu ülkem.
@ilhansafa defol git pensilvanyaya o zaman hain
@sivaci9159 karşı bir görüşü olması insanın hain olduğu anlamına gelmez. sen feytullah hocacısın fetöcüden dönenlerin hepsi senin gibi, biat ettiğin fikir aynı baştaki değişmiş sadece,gerçek hain sizlersiniz ama yol yaptınız(aslında yaptırdınız halkın sömürülmesi karşılığın da )
@ilhansafa sivacı9159 :)) sen patates misin kardeşim :))
Ayıp be bu çocuk bıraz sesli öksürse osurdu diye yazacaksınız
Fatih Terim yetiştirmesi..normal
ahbap çavuş ilişkisinin ceremesini türkiyenin yetiştirdiği en büyük oyunculardan olan Arda'ya kestiler.bu tüpçü denen moron derhal türk futbolundan uzak tutulmalı.
cumhur baskanın hıc gorevı kalmadı bu capulcularla mı uğrassın?
Fatih Terim'e bu devlet para veriyor ya!. işte benim verdiğim vergiden ona düşen pay kaç kuruş, kaç lira ise, işte o benim payımı ben ona helal etmiyorum.
@altugakbas bende helal etmiyorum.haram olsun.
fatih terim rant peşinde baksanıza damadının işlerini takip ediyormuş.milli takım kimsenin umurunda değil.hele demirörenin hiç değil.
bu kadar karaktersız rezıl yalama adaletsiz bır tff hiçbir zaman olmadı.futboldan nefret ettim allah bin belanızı versin
basın bunu bu kadar şımartırsa olacağı bu daha ne bekliyorsunuz. Futbol Federasyonunun buna gerekli dersi vermesi gerekiyor futbol dışında ne varsa bunda her olayın içinde futbolculuğu bırakıp gidip dizi film çevirse daha iyi olacak hiç değilse milletin sinirini bozmaz
@oralhan isminin hakkını ver bırak bu işleri
@oralhan BUNDA ÇÖP TOPLAMAK İÇİN BİLE YETENEK YOK..NE DİZİSİ ÇEVİRECEKK...
SPORUNDA İÇİNE SIÇTILAR BE YA..
ardayı suçlayıcı bir başlık ama haberin içeriğinde kavga ettiği adamın itirafı var. ve demirörende gelmeyeyim diyen adamı uçağa alıyor.futbolumuz çıkmazda. milli takım, galatasaray fener bitik.
RAHAT BIRAKIN ARTIK BU ARDAYI YA TAMAM İŞTE MİLLİ TAKIMDAN DA AYRILDI MUTLU OLUN İNSANLARI RAHAT BIRAKIN
yaşar ın da kimlere hizmet ettiği belli. maalesef ülkemde objektif insan kalmadı
arda adeta bir pavyon fedaisi gibi, milli takımın fedaisi olmuş...sana ne gelen gidenden..sen topçusun..çıkar mücadeleni verirsin, duşunu alır evine gidersin...bırak gelen gidenle uğraşmayı... o takımın genel kaptanı var, danışmanı var, teknik direktörü var...sıkıntın varsa bunlara söyle..sana mı kaldı her canını sıkana saldırmak..
ulke keyfı yonetıldıgı ıcın. dısıplın ve kurallar cahıl kişiler yuzunden ayaga dusuruldugu icin her kafadan bır ses cıktıgı ıcın olaylar boyle
adam sırf evet dedi diye terörist zihniyet harcamaya çalışıyor... admin de sen de dahil... çok acizsiniz
@cakirfth terörist senin gibilerdir mal teröristsinki fetöyü sağ kolu tayyibe evet diyorsun terörist sizin gibilere denir
Tüpçüyü orada tutan Cumhurbaşkanıdır.Onu ancak oradan Tayyip Erdoğan alabilir.
bu medya maymununun ne yaptığını merak etmiyor kimse yazıp durmayın
BU PİSLİK GİTSİN BAŞKA ÜLKENİN VATANDAŞI OLSUN.TÜPCÜDE BERABER
aslıcık başkasına dövdürünce kızkançlık krizine girdi bu çingen:))
vay yalak vay:DDD
hiç sevmediğim ardayı bu ikiyüzlü medya sayesinde sevmeye ve desteklemeye başladım
Birbirinizi yiyip bitirin.Beter olun.
TÜPÇÜ Bİ GİT ARTIK BE AYIPTIR..HALK İSTEMİYOR SENİ..İLLA REZİLLİKMİ ÇIKSIN..USULÜNCE GİT..
YAHU TÜPÇÜYLE FATİH TERİM EFENDİ YAPIŞTI TÜRK FUTBOLUNA GİTMİYORLAR KOVSAN KALACAKLAR YOK BÖYLE BİR ŞEY UTANMA ARLANMA KALMADI BUNLAR DA PARA İÇİN NEREDEYSE ÜLKEYİ SATACAKLAR GÖREN YOK DUYAN YOK BU ÜLKEDEKİ HİÇ KİMSE BU VATANDAŞLARI İSTEMİYOR DEFOLUP GİTSİNLER YETTİ ARTIK
bence arda futbolu bırakıp kafes dögüşü veya kinck box yapsın demek bu konuda yetenekli çocuk:)
Fanatik gazetesinin haberine göreyse yalandır inanmayın
ülke futbolunu ve ülkeyi düşünen var mı? acaba ben de bunu merak ediyorum. ki bunlar önemli konular ama transferde yabancılara giden dolarlar bence daha önemli!!!
Diğer Haberler