SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Yasin Öztekin’e tepki dinmiyor

Benfica maçında kaçırdığı golle eleştiri oklarını üzerine çeken Yasin Öztekin'e Galatasaray taraftarı da büyük tepki gösterdi.

Yasin Öztekin’e tepki dinmiyor

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ
Galatasaray’ın UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu 4. maçında Benfica ile deplasmanda oynadığı maça Yasin Öztekin’in son dakikada kaçırdığı gol damga vurdu. Bomboş kaleye topu yuvarlamayı başaramayan Yasin Öztekin, sarı-kırmızılı taraftarların da büyük tepkisine neden oldu.

[Maçtan kareler-![Benfica - Galatasaray maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2124852/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/benfica-galatasaray-macindan-kareler-155255-myspor)

Sosyal medya’dan Yasin Öztekin’e yüklenen Galatasaray taraftarı, isyan ettiler. Milli futbolcunun özellikle resmi Instagram hesabındaki fotoğrafların altına yorumlar yağdıran taraftarların çoğu Yasin Öztekin’e sert eleştirilerde bulundular. Bazı taraftarlar ise tecrübeli futbolcuyu savunan mesajlar paylaştılar.
Milli futbolcunun da taraftarın bu tepkisine oldukça içerlendiği ve moralinin bir hayli bozulduğu öğrenildi. Yasin Öztekin, son Instagram paylaşımını da küfürlerden dolayı kaldırmak zorunda kaldı.

[Galatasaray'ın yıkıldığı an](https://www.mynet.com/galeri/galatasarayin-yikildigi-an-155256-myspor)


Euro 2024 Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler