SPOR

Yeni Malatya'da tepki: Hatalar bizi bezdirdi

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Fenerbahçe maçı sonrasında konuştu.

Yeni Malatya'da tepki: Hatalar bizi bezdirdi

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Fenerbahçe'ye 3-2 mağlup oldukları mücadelede Gökhan Töre'ye çıkan kırmızı kart için tepki gösterdi.

Hatalara isyan eden Gevrek, "Yapılan hakem hataları bizi bezdirdi. Kötü niyet aramak istemiyorum ama bizi de farklı şekilde düşündürmeye başladı. Konuşmuyorsun, 1 olur, 2 olur ama bu kadar hata olmaz ki! Bugün hakemi konuşmak zorunda kaldık" dedi.

Ligde kalmak için mücadeleyi sürdüreceklerini kaydeden başkan, "İnanıyorum ki ligde kalacağız, biz hakkımızla ligde kalmak istiyoruz ve hakkımızın yenmesini istemiyoruz. Allah'ın izniyle biz ligde kalacağız" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Hani hakemlerimize güveniyordun. Bildirimde kimin imzası vardı. Kümeyeeee!!!!
Hakemlerde insan hata yapabilirler bildirisine imza atan yalama bu ha :)
@tolgacan_kaya_1982 Bir öğrenmişsiniz hakemlerde hata yapar bildirisine imza atmasaydın lafını Adam iyi niyetli düşünüp bildiriye imza attı diye hakemlerin sürekli hata mı yapması gerekiyor !!
adam çok haklı , kırmızı kart yok o pozisyonda art niyet var , hakemde var ekibide çok suçlu , pozisyon kaç dakika durdu emre göz göre göre , kollandı orda Emre'ye kart verilmeliydi hakemi aldattığı için.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler