SPOR

Yıldız sporcu sol gözünü kaybetti

Büyük Britanya - Malezya maçında sol gözüne hokey topu isabet eden Sam Ward, görme yetisini kaybetti. Yıldız isim, "3 farklı uzman da hasarın kısmi olarak tedavi edilemez olduğunu söyledi. Ancak ben kolay pes eden biri değilim" mesajını paylaştı.

Yıldız sporcu sol gözünü kaybetti

2020 Tokyo Olimpiyatları Elemeleri'nde Büyük Britanya - Malezya maçında yıldız oyuncu Sam Ward, korkunç bir sakatlık geçirdi.

Hokey topu çok sert şekilde gözüne gelen Ward, apar topar hastaneye kaldırıldı. 10 gün sonra ameliyat edilen 28 yaşındaki sporcunun sol gözü görme yetisini kaybetti.

"ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM"

Kafasına boydan boya dikiş de atılan yıldız sporcu, Instagram hesabından son halini paylaşarak, "Geçtiğimiz süre boyunca 3 farklı uzmandan görüş aldım. Hasarın kısmi olarak tedavi edilemez olduğunu söylediler. Ancak ben kolay pes eden biri değilim. Tokyo’da olabilmek için elimden geleni yapacağım" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Spor çok güzel bir şey! Hayatınızı bile adayabiliyorsunuz! Ama sakatlıklar çok acı. İnsanın bütün çabası bir anda boşa gidiyor. Senelerin yılların! Umarım iyileşir sporcu kardeşim! Böyle kalsada umarım moralini çok bozmaz ve hayatına başka şekilde sağlıklı şekilde devam ettirmeye karar verir.
cok zor zok benim omuzum yerinden cikmisti neler cekmistim ben bu adamai hayal bile edemiyom
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler