SPOR

Yusuf Günay'dan Nihat Özdemir'e yabancı sınırı cevabı

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'in yabancı sınırıyla alakalı sözlerine Yusuf Günay'dan cevap var.

Yusuf Günay'dan Nihat Özdemir'e yabancı sınırı cevabı

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'in yabancı sınırıyla alakalı Akşam Gazetesi'ne verdiği röportajın ardından Galatasaray cephesinden cevap geldi.

Galatasaray'ın Başkan Yardımcısı Yusuf Günay şu ifadeleri kullandı;

"Kulüpler 11 yabancı ile sahaya çıkmak istiyor" ifadesi, konuyu asıl mecrasından saptırmaya yönelik olsa gerek. Esas sorun; daha önce denenip olumlu bir sonuç alınamadığı halde, sınırlama ve yasakların Türk futboluna fayda getirmek bir yana zarar vereceğini görememektir."

gtergewrgwerg

NİHAT ÖZDEMİR NE DEMİŞTİ?

"Teknik adamlar, yöneticiler çıkıp, 'Bize sorulmadı' diye konuşuyorlar. Bütün kulüplere bu konudaki görüşleri soruldu, hepsinin önerileri bizde var. Çoğunluğu 11 yabancı istiyor. Ben buna 'Evet' der miyim. Sahaya 11 yabancıyla çıkılmaz. Onun için böyle bir talebi uygulamamız mümkün değil. Kulüplerimiz alınan kararları eleştirebilirler ama bunu şimdiden ilan ettik ki projelerini ona göre yapsınlar, yol haritasını buna göre belirlesinler. Hem kulüplerin hem de Türk futbolunun geleceği için bunun daha doğru bir yol olduğunu düşünüyoruz. Görevde kaldığımız sürece de bunu kararlılıkla uygulayacağız"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Her yerde rezilsin galatasaray
@fenerbahceliemrehan İşte Böyle de yırtık dondan çıkan kayısı gibi burnuna verdiğimin dilencisi çıkar;yabancıları winwin paralarıyla getirirken sorunu olmayıp,el çırpan,Yabancı konusunda Kasımpaşa ve Başakşehir'in öncülüğünü;daha sonra BJK ve kendi takımının yaptığını bilmeden pislik atar Galatasaray'a..burnuna vermekten biz yorulduk,bunlar elinde tuzlukla koştur koştur atlıyor açıkta salatalık görmüş gibi
mal ya futbol cahili :)))
Gs seneye kümeye
gördüğüm en maldonadosn :)))
@fenerbahceliemrehan Burnunu Dudağını yırttımın dilencisi hava nasıl aşalarda
kardes yorum yapma millet acimiyor habire kaydiyor.
fenerbahceliemrahan sezon başı ortaya çıkıyorsun ilk 5 hafta ötüyorsun sonra sesin kesiliyor fenerin bir amacı kalmıyor sezon sonuna doğru yine ortaya çıkıp rakip takımın haberlerine boş boş yorumlar yazıyorsun beyin error zaten ne dediğini bilmiyorsun zaten
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler