YURTHABER

Yüzüğü Çaldı, Yakalandı, Müşteriyi Isırdı

Adana’nın Kozan ilçesinde bir kuyumcuya müşteri gibi giren karı koca yaklaşık 550 TL değerindeki altın...

Yüzüğü Çaldı, Yakalandı, Müşteriyi Isırdı

Adana’nın Kozan ilçesinde bir kuyumcuya müşteri gibi giren karı koca yaklaşık 550 TL değerindeki altın yüzüğü çaldı. Zanlının kendini yere atarak bağırması ve bir müşterinin bacağını ısırması güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

Edinilen bilgiye göre, Irmak Caddesi üzerinde bulunan bir kuyumcu dükkanına kocası ile birlikte gelen Gülcan B. altın yüzük alacağını söyleyerek tezgahta bulunan yüzüklerin bulunduğu tablaları masaya çıkarttırdı. Kuyumcunun biran anlık dalgınlığından faydalanan Gülcan B, yüzüğün birisini alarak şalvarının cebine koydu. İş yeri sahibi tablada yüzüğün birisinin olmadığını fark edince önce iş yerinin darabasını indirdi. Daha sonra da polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri içeri girdiği anda hırsızlık zanlısı Gülcan B. kendisini yere atarak bağırıp çağırmaya başladı. Gülcan B. iş yerinde müşteri olarak bulunan Veysel Kalkan’ın bacağını ısırırken, diğer müşteri Serap Yüce ise ayakkabısını çıkartarak kendisini savunmaya başladı.

Hırsızlık zanlısı kadın Gülcan B. olay yerine çağırılan ambulans ile önce Kozan Devlet Hastanesine kaldırıldı, ardından emniyet müdürlüğüne götürüldü.

İş yerindeki hırsızlık anı ve kadının kendisini yere atarak bağırıp çağırması bir müşterinin bacağını ısırması iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Zanlının yanında iş yerine beraber girdiği ve nikahsız yaşadığı öğrenilen eşi Ali E.’de polis tarafından gözaltına alınarak emniyet müdürlüğüne götürüldü.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.