SPOR

Zinedine Zidane babasını görünce gözyaşlarını tutamadı

Real Madrid Teknik Direktörü Zinedine Zidane, Fransız yayın organı Telefoot'a özel bir röportaj verdi. Zidane, röportaj esnasında ekranda babasını görünce gözyaşlarını tutamadı. Zidane ayrıca 2006 Dünya Kupası'nda Materazzi'ye attığı kafa nedeniyle övünmediğini söyledi.

Futbolculuktaki başarılarını teknik direktörlük alanında da sergileyen dünyaca ünlü teknik adam Zinedine Zidane, Telefoot'a verdiği röportajda gözyaşlarını tutamadı.

2006 Dünya Kupası Finali'nde Marco Materazzi'ye kafa attığı o an hakkında düşünceleri sorulan Fransız çalıştırıcı olay hakkında şu cevabı verdi:

O hareketi yapmakla övünmedim.Tüm genç insanlar, teknik adamlar ve seyirciler futbolu farklı bir mecraya çevirirler. Öte yandan benim de bir kariyerim ve hayatım var. Bu da hoş olmayan anılardan biri. Bunu kabul etmemiz ve kanıksamamız gerek.

Programda futbolculuk yıllarından görüntüler verilirken eğlendiği görülen Zidane, sonraki görüntüde gözyaşlarını tutamadı.

Ekranda birden bire babasını gören dünya starının gözyaşları sel oldu. Zidane'ın babası Smail'in görüntüde, "Onu sevdiğimi söylerken hiç utanmadım. Ona telefonda birçok kez kendisini sevdiğimi söyledim ve şimdi de söylüyorum, gelecekte de söyleyeceğim" ifadeleri yer aldı.

Yayınlanan eski klipte babasının kendisi hakkında söylediklerini dinleyen Real Madrid'in çalıştırıcısı epey duygulu anlar yaşadı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Babasının adı İsmail. Kendi adı da Zeyneddin zeydan' dır.
@metin_1970_vbice Hatta kendisi bir Türk tür bunu ünlü kahramanmaraş dondurmacısı kadir mısıroğlu söylemiştir.
Baba candır
Diğer Haberler