YURTHABER

13 yaşındaki kıza tecavüz edip kameraya çekti

Afyonkarahisar'da Facebook’tan tanıştığı 13 yaşındaki kızla cinsel ilişkiye giren meslek yüksek okulu öğrencisi 20 yaşındaki..

13 yaşındaki kıza tecavüz edip kameraya çekti

Afyonkarahisar'da Facebook’tan tanıştığı 13 yaşındaki kızla cinsel ilişkiye giren meslek yüksek okulu öğrencisi 20 yaşındaki A.S. ile bu ilişkiyi kamerayla görüntüleyen 25 yaşındaki H.A., olayın ortaya çıkmasının ardından tutuklandı. Olay okulda yaşananlardan sonra ortaya çıktı.

Ortaokul öğrencisi 13 yaşındaki kız., geçen yıl Facebook aracılığıyla, Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Meslek Yüksek Okulu İnşaat Teknolojileri Bölümü’nde öğrenim gören A.S. ile tanıştı. R.B. geçen Haziran ayında, okullar kapandıktan kısa süre sonra A.S. ile Sandıklı’da buluştu. A.S. motosikletine aldığı genç kızı Tepekent Mevkii’ndeki kullanılmayan bir eve götürdü. Burada küçük kız ile birlikte olan A.S., "Hamile kalmaman için sana bir ilaç vereceğim. Yarın görüşelim, sana ilaç getireceğim. O ilacı içersen hamile kalmazsın" dedi. Ertesi gün tekrar buluşan ve küçük kıza ilaç içiren A.S., bir hafta sonra kızla yeniden buluştu. A.S., bu kez, Dedelipınar Mevkii’ndeki bir başka eve götürdüğü küçük kız ile yine ilişkiye girdi. A.S.’nin arkadaşı H.A. da ilişkiyi video kamerayla kaydetti.

"Kimseye söyleme, elinde görüntülerin var"
Daha sonra küçük kızı telefonla, "Birlikte olduğumuzu kimseye söyleme. Hayatını karartırım. Kamera görüntüleri var elimde. Rezil ederim seni" diyerek tehdit eden A.S., aynı içerikli SMS’ler gönderdi.

Okuldaki sıra olayı tecavüzü ortaya çıkardı
Yaz boyunca sıkıntılı günler yaşayan küçük kız, yaşadıklarını, kimliği açıklanmayan sınıf arkadaşına dertleşmek amacıyla anlattı. Bu yıl, rehber öğretmen tarafından, sınıfta öğrencilerin oturdukları sıralar değiştirilirken, rehber öğretmen, küçük kızı ile yaşadıklarını anlattığı kızı aynı sıraya oturtmak istedi.

Kimliği açıklanmayan kız, mağdur kız ile aynı sıraya oturmak istemedi, eve gidince de konuyu ailesine anlattı. Kızın ailesi de okula giderek, kızlarının tecavüze uğrayan kız ile aynı sıraya oturtulmasını istemediklerini belirtti. Kimliğinin açıklanmasını istemeyen rehber öğretmen ise öğrenciyle konuştuktan sonra, durumu küçük kızın ailesine aktardı.

Tutuklandılar
Kızlarının başına gelenlerden, rehber öğretmenin anlattıkları sayesinde haberdar olan kızın ailesi, geçen pazartesi günü Cumhuriyet Savcılığı’na giderek şikayetçi oldu. Şikayet A.S. ile video kamerayı kullandığı öne sürülen H.A. gözaltına alındı. A.S. ve H.A. sorgularının ardından dün gece çıkarıldıkları Sandıklı Nöbetçi Mahkemesi’nce tutuklanarak, Sandıklı Cezaevi’ne konuldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 39 yorum
bunun adı tecavüz değildir arkadaşım. bunun adı "alan razı veren razı" siz aileler,evlatlarınızı salın sokağa,olacağı budur.. eyy kız babası anası,şimdi mi aklın başına geldi, kızının gece sokaklarda sürttüğü zamanlarda nerdeydin. yazık yazık.. nereye gidiyoruz eyyyyyy OSMANLI TORUNLARI::::::::
Bunun adı "TECAVÜZ" dür en ağır cezayı gerektirir. Senin yaşın kaç bilmiyorum yaptığın yoruma bakılırsa iyiyi kötüyü ayırabilecek yaşta değilsin eğer yaşın ileriyse kötü niyetli olduğun aşikar. 13 yaşında bir kız çocuğu fiziki olarak cinsel olgunluğa erişmiştir. Fakat ruhen bu olgunluk (beyaz atlı prensini bekleyen hayallerini pembe panjurlu ev hayalleri süsleyen) hayatın gerçeklerinden uzaktır. Burada koruma görevi 20 yaşındaki ite düşüyor. Erkek çocuklarımıza verilecek aile terbiyesi ve aile yapısı burada önem kazanıyor.
alan razı veren razı ise niye TEHTİD EDİYOR NEDEN KORKUYOR SAÇMALAMA LÜTFEN.
PEDOFOLİK EĞİLİMLERİNİZİN OLDUĞU KESİN LÜTFEN KIZ VE ERKEK ÇOCUKLARINDAN UZAK DURUN UMARIM BENİM MAHALLEMDE YAŞAMIYORSUNUZDUR
ınsanlar senın gıbı ahlaksız oldugu surece cok fazla yapacak bır sey yok 13 yasındakı bır çocugun kandırılmasına alan razı veren razı mantıgıyla yaklaşırsan tecavuzcuye destek verırsın ancak
aynur allah askına buraya yorum yapma cok sacma konusuyon
13 yaşındaki çocuğun ne alan razı veren razısı kardeşim el insaf Allah kimseye böyle bir şey yaşatmasın. biraz düşünüp öyle yazın senin de kızın çocuğun cahillik yapabilir. ne oldum deme ne olacağım de insan kınadığı başına gelmeden ölmezmiş. sadece düşüncemi yazdım. kusura bakmayın
birileride sürekli pedofiliden bahsedip duruyor takıntılı gibi dünya ortalamalarını incelesinler batılı ülkelerde 14-15 yaşlarındaki insanlar anne baba oluyorlar doğu ülkelerinde bu durum saçma isimler alıyor peki dünya genelinde ortalamalar bu kadar düşükken bizim ülkemizde nasıl pedofili yada sapıklık diye adlandırılmaya çalışılıyor bunlar erken yaşlarda ilişkiler evlilikler karşı olduğum şeyler ama olayları saptırmaya çalışmakta fayda sağlamaz 15 yaşında kız kocaya kaçar yada buna benzer olaylar yaşar olaya meşruyet kazandırmak isteyen aile suçlanır böyle garip bir anlayışımız var malesef
alan razı veren razı ise niye tehtid ediyor elimde görüntülerin vr diye madem kızda MUTLUYDUDA ONDANMI SAÇMALAMA galiba kızın yanındIN 24 saat boyunca ki GECE sürtüğünü biliyosun.... NE YAZIK...
Böylece okullarda rehber öğretmeninin varlığının önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. Bu olayı ortaya çıkaran ve suçluların yakalanmasına vesile olan rehber öğretmeni kutluyor, kızımı o kızla aynı sıraya oturtmam diyen aileyide kınıyorum. o kız yerinde senin evladında olabilirdi. bu kadar acımasız olmayın.
kızın başına gelenler zaten vahim, "tecavüze uğrayan kızla bizim kız aynı sıraya oturamaz "diyen bir insanın varlığı daha vahim. Allah böyle insanlarla karşılaştırmasın.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın