MAGAZİN

2016'nın Erkek Saç Modası 'Türk Tıraşı' Oldu

Saç kesim yarışması Bakırköy Leyla Gencer Kültür ve Opera Merkezinde gerçekleştirildi. Büyük gösteriye, ünlü oyucular Saruhan Hünel ve Furkan Palalı da katıldı.

2016'nın Erkek Saç Modası 'Türk Tıraşı' Oldu

Este Medica Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi Merkezi katkıları ile gerçekleşen saç kesim yarışmasına Adem Terzi Barbers Club şovu damga vurdu.

Bakırköy Leyla Gencer Kültür ve Opera Merkezinde gerçekleştirilen ve toplam 500 kuaförün de hazır bulunduğu bu büyük gösteriyi izleyenler arasında ünlü oyucular Saruhan Hünel ve Furkan Palalı da vardı.

"DÜNYA ERKEKLERİ ARTIK TÜRK TIRAŞI YAPTIRMAK İSTEMELİ"

Este Medica'nın desteklediği Yarışma öncesinde ünlülerin stil danışmanı ve imaj makerı Adem Terzi'nin kendi ekibi ile yaptığı şovu katılımcılardan tam not aldı. Furkan Palalı ve Saruhan Hünel'inde izlediği şovda ünlü oyuncular; kendilerinin de Türk Tıraşı olduğunu ve dünya erkekleri bizler gibi Türk Tıraşı yaptırmak istemeli dedi. Gösteri sonrasında konuşma yapan ünlü kuaför; ''Bizim burada olmamızın amacı bir olduğumuzu göstermek. Türk Tıraşını dünyanın her yerine birlikte duyurmalıyız. Artık yabancı ülkelerde insanlar kuaföre gittiklerinde Türk Tıraşı olmak istiyoruz demeliler bizim en büyük amacımız bu'' dedi.

Muhteşem Show sonrası, yetenekli kuaförler yarışarak milli takım seçmelerine katıldılar.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön