2018 yılbaşı büyük ikramiyesi İzdivaç'a katılan damat adayına çıktı!

Ses sanatçısı Onur Akay, tüm Türkiye’nin merak ettiği 2018 yılbaşı büyük ikramiyesinin İstanbul talihlisini açıkladı. 2018'in talihlisi, bir dönem izdivaç programlarında boy gösteren damat adayı çıktı. Ayrıca Onur Akay talihlinin çeyrek biletle çekilen fotoğrafını da Instagram adresinden paylaştı.

2018 yılbaşı büyük ikramiyesi İzdivaç'a katılan damat adayına çıktı!

Millî Piyango’nun bu yılki büyük ikramiyesi 61 milyon liranın isabet ettiği, 9794035 numaralı çeyrek biletlerden birinin Ortaköy’de oturan ünlü sanatçı Onur Akay’a satıldığı ileri sürülmüş, Akay’ın, İstanbul’daki talihli olduğu sosyal medyada iddia edilmiş ve bu iddialar basında da yer almıştı. Onur Akay, bu sabah bir televizyon kanalında yayınlanan magazin programına canlı telefon bağlantısı yaparak, 2018 yılbaşı büyük ikramiyesinin İstanbul talihlisini açıkladı.

BÜYÜK İKRAMİYE KİME ÇIKTI?

Aldığı tehditlerden sonra gerçek İstanbul talihlisini 1,5 aydır aradığını söyleyen Onur Akay, “İnsanlar bana çıktığını ve sakladığımı düşünüyordu. Oysa ben bilet bile almamıştım. Nereye gitsem ilk önce bu konu bana soruluyordu ve özellikle aldığım tehditlerden sonra, gerçek İstanbul talihlisini aramaya karar verdim ve 1,5 ay sonra buldum. 2018 yılbaşı büyük ikramiyesinin İstanbul talihlisi, bir dönem izdivaç programlarında boy gösteren damat adayı Medet Batal’dır” dedi.

FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Ayrıca Talihlinin 9794035 numaralı çeyrek biletle çekilen fotoğrafını da Instagram adresinden paylaşan Onur Akay, “Medet, kendisini açıklamam için bana izin verdi ancak televizyonlara çıkmak istemiyor. Parasını daha yeni aldı. O da yakın çevresinde duyulunca sıkıntılar yaşamış. Paranın belli bir kısmını da yardım için kullanacağını söyledi. Hayırlara vesile olsun.” ifadelerini kullandı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
eee artık evlenir heralde ????
MEDYA MAYMUNLARI BUNLAR BUDA YALANDIR İNANMAM DA PİYANGO İDARESİ BÜYÜK PARALARI KEDİLERİNE ÇALIYORLAR KAZANAN ASLA YOK DİĞER ŞANS OYUNLARINDA DA YAPLIYOR ENSON SÜPER LOTODA YAPTILAR ÇOK ŞÜKÜR 35 YIL OLMUŞDUR SANIRIM BU ŞANS OYUNLARI ÇIKALI O GÜN BIRAKTIM ARTIK OYNAMIYORUM KİMSEDE OYNAMASA KEŞKE ONLARDA FAZLA GEÇ KALMADAN KURTULSUNLAR ARTIK BEN SÜPERLOTODA YAPILAN HİLE YALAN BİLEN OLAYI BIRAKTIRDI BU ZAMANA KADAR 1 EV PARASI VERMİŞİMDİR YAZIK
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler