SPOR

53 kiloluk Darina Madzyuk ile 240 kiloluk Youtuber Grigory Chistyakov ringe çıktı!

Dün akşam Rusya'da eşi benzerine zor rastlanan bir müsabaka yapıldı. 53 kilo kadın dövüşçü ile 240 kiloluk Youtuber karşı karşıya geldi.

53 kiloluk Darina Madzyuk ile 240 kiloluk Youtuber Grigory Chistyakov ringe çıktı!

Rusya'da düzenlenen 'Our Fight' adlı etkinlik için birbirinden son derece farklı iki rakip karşı karşıya geldi.Horozsiklet (53-55 kg) profesyonel dövüşçü Darina Madzyuk ile 240 kiloluk Youtuber Grigory Chistyakov ringe çıktı.

Youtuber Chistyakov ringe şov eşliğinde yuvarlanarak çıktı. Maçın başında beklendiği gibi dev cüssesini kullanan Chistyakov rakibini 1 dakika boyunca kafesinde kenarında tuttu. Fakat Madzyuk sert yumruk ve darbelerle rakibinden kurtulmayı başardı.Daha sonra önceki 4 maçının 3'ünü kazanan Madzyuk, rakibini yere indirmeyi başarıp darbe üzerine darbe vurdu. Madzyuk, 240 kiloluk rakibinin kafasına onlarca darbe indirince hakem kayıtsız kalamadı ve maçı bitirdi.

5fc4ec0dae298b2b507683d7

Daha sonra önceki 4 maçının 3'ünü kazanan Madzyuk, rakibini yere indirmeyi başarıp darbe üzerine darbe vurdu. Madzyuk, 240 kiloluk rakibinin kafasına onlarca darbe indirince hakem kayıtsız kalamadı ve maçı bitirdi.Kendi ağırlığının 4 katından fazla kilosu olan rakibini ilk rauntta mağlup eden Madzyuk galibiyetin sevincini yaşadı.

5fc4ec10ae298b2b507683d9

Grigory Chistyakov ise dev cüsse farkına rağmen kaybetmenin üzüntüsünü yaşadı.İki rakip sonucun belli olmasının ardından birbirlerini böyle tebrik etti.Maçın ardından profesyonel MMA hakemi olan Goddard bu karşılaşmayı ciddiyetsiz bulduğunu belirterek 'Utanç verici, mide bulandırıcı ve berbat' yorumu yaptı.

5fc4ec0f66a97c1d3fcfd32d


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
adam şişko hantal olur Garipsenecek bir durum değil yani
aferin büyük iş başardın.
güzel yerden yakalamış ..fotoğrafı ceken yani
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler