SPOR

Abdullah Avcı: Sadece bir maç kaybettik. Saygıyı kaybetmemek lazım

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Galatasaray'a mağlup oldukları maçın ardından açıklamalarda bulundu. Abdullah Avcı, "Sadece bir maç kaybettik. Saygıyı kaybetmemek lazım" ifadesini kullandı.

Abdullah Avcı: Sadece bir maç kaybettik. Saygıyı kaybetmemek lazım

Galatasaray maçıyla ilgili konuşan Abdullah Avcı, "Baskı olacağını biliyorduk. Baskı derken, her türlü baskı. Çok fazla içini açmak istemiyorum. Atanın kazanacağı bir maç gibi gidiyordu. Mariano harika bir vuruş yaptı. Sonrasında topa biraz daha fazla sahip olmaya başladık. Son dakikadaki gol elleymiş, öyle söylüyor, söylenecek bir şey yok. Bu işin içerisinde bunlar var. İlk üç takım arasındaki averajda, hem Beşiktaş'tan hem de Galatasaray'dan daha iyiyiz. Maç kaybettik, final kaybettik. Kazansak da kaybetsek de saygıyı kaybetmeyeceğiz" dedi.

Emre Belözoğlu ve Arda Turan'ı ikinci yarı oyundan çıkarmasıyla ilgili konuşan Abdullah Avcı, "Emre ve Arda'yı çıkardım çünkü ortam gerildi ve ikisi de cebinde sarı kartla oynuyordu. Emre ve Arda'ya basıldı, Emre kart gördü ama Halil Umut Meler'e bir şey demiyorum. Arda soyunma odasına giderken bir ricadan dolayı sarı kart gördü. Halil Umut Meler'i eleştirmiyorum, onun yüzünden kaybetmedik. Ancak baskı altında hatalar yaptı.Biz şampiyon olacağımıza inanıyoruz. Sadece bir maç kaybettik. Saygıyı kaybetmemek lazım" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Küme düşürsen bile seni Galatasaray ın başında görmek istiyorum. Gelmiş geçmiş gözümde en iyi hoca sensin. Abdullah Avcı senin yerin dolmaz. Başakşehirden ayrıldığın gün onlarda biter ! Ardayı transfer etmen büyük hataydı. Ve Emre Belezoğlu nu !! Bunlar sizi itici yapmış da olabilir. Bugün Türkiye de iyi hoca 1 Sen 2 Şenol hocadır.
@serbestdil sekiztasim oley demek istiyorum
Ya abdullah hoca efendi bilirdik seni nasil elle adebayor un kafasına carpti öyle gol oldu yapma.be apo .. Apo ağlamaaaa
öyle adamı ağlatırlar apoooo
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler