SPOR

Abdurrahim Albayrak'tan 'kalan maçların tamamı İstanbul'da oynansın' önerisi

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, Kulüpler Birliği Vakfı ile video konferans aracılığıyla toplantı gerçekleştirmişti. Toplantı sonrası Nihat Özdemir ve Mehmet Sepil kameraların karşısına geçmiş, Süper Lig'deki 18 ekibin onayıyla maçların 12 Haziran'da başlama kararı alındığını açıklamıştı. Kritik toplantıda Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın yaptığı öneri de ortaya çıktı.

Abdurrahim Albayrak'tan 'kalan maçların tamamı İstanbul'da oynansın' önerisi

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, Kulüpler Birliği Vakfı ile video konferans aracılığıyla toplantı gerçekleştirmişti. Süper Lig’de bu sezon kalan maçların akıbetinin masaya yatırıldığı toplantıdan 18 kulübün tamamının onayıyla 12 Haziran’da başlama kararı çıkmıştı.

ABDURRAHİM ALBAYRAK’IN ÖNERİSİ ORTAYA ÇIKTI

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak’ın Riva’daki tesislere gelerek dahil olduğu toplantıda Albayrak’ın verdiği öneri de ortaya çıktı.

A Spor’un haberine göre Abdurrahim Albayrak, Süper Lig’de kalan 8 maçın tamamının İstanbul’da oynanmasını talep ettiklerini dile getirdi.

Toplantıya katılan Süper Lig ekiplerinin başkanları ise bu öneriye sıcak bakmadı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 33 yorum
yanı akıl almıyor .türkıyenın en virüslü şehrini seçmiş helal olsun,,adana da oynansın...ne akıllı adam lar var yaa...
babanın en akıllı çocuğu senmiydin abdurrahim hani sen virüse yakalanmıştı otursana evinde ne gezinip duruyon yoksa virüse yakalanmadınmı
yav he ne diyeyim klüpleri kim kimler yönetiyor anlayın artık yıkılın artık türk sporunun yakasından siz ve sizin gibilerin yüzünden futboldan soğuduk
Corona virüs çok az ve çok stad olan yerde oynanacak olması daha iyi olur 2 veya 3 saha o maç trafiğini kaldırmaz mesela..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler