SPOR

Abdurrahim Albayrak: Transfer görüşmesini yarıda bıraktım. Meksikalılar beni şirkette bekliyor

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, katıldığı bir ödül töreninde sarı-kırmızılıların transfer gündemine ilişkin sır verdi. Albayrak, "Transfer görüşmesini yarıda bıraktım. Meksikalılar beni şirkette bekliyor" dedi.

Tüm Bürokratlar ve İş İnsanları Federasyonu'nun (TÜMBİFED)'in İstanbul'da düzenlediği Akademi Kültür ve Bilim Ödülleri'nde Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak da Yılın Süpervizör Ödülü'nü aldı.

Burada kısa bir teşekkür konuşması yapan Albayrak, sarı-kırmızılıların transfer görüşmelerine dair de bir sır verdi. Ödülünü almaya transfer masasından kalkarak geldiğini söyleyen Abdurrahim Albayrak, "Transfer görüşmesini yarıda bıraktım. Meksikalılar beni şirkette bekliyor" ifadelerini kullandı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
işte bu denli Halkın insanı ve bu denli Kuruluş Abdurrahim dizisindeki kadar Ak Sakallı sırrı saklayan;)....Domatesland der abooowwww bir an Kebapland çıkarrrrr
Ne yamış bu keko anlayan tefsir edebilirmi?
@idgs43 bu şikeci fenoşluların dili hep böyle, biz bunlara basa basa öğretemedik dilimizi ama elin ermenisi rumu bi koymuşş hemen öğrenmişler elin adamı öyle koymuşki daha çıkmıyo ve odil ana dilleri olmuişşş
Senin gibi yöneticiye başarı plaketi veren adamların da qa..
@hizir_turan_1986 niye fb li bjk lı öküzlremi verseydiler!!
adamsın
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler