MAGAZİN

'Acıların Kadını' olarak biliniyordu! Bergen filminden ilk fragman yayınlandı! Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu başrollerde

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah'ın başrolünde yer aldığı Bergen filminin ilk tanıtımı yayınlandı. 1980'li yıllara damga vuran, arabesk müziğin sevilen sesi 'Acıların Kadını' lakaplı Bergen'in acı dolu hikâyesinin anlatıldığı filmin vizyon tarihi de açıklandı. Eski eşi tarafından önce yüzüne kezzap atılan ve sonrasında öldürülen şarkıcı Bergen'in hayatına dair çekilen filmde, Erdal Beşikçioğlu da Halis Serbest'i canlandıracak.

Farah Zeynep Abdullah'ın başrolünde yer aldığı sanatçı Bergen'in hayatını konu alan Bergen filmi Şubat 2022 tarihinde sinemaseverlerle buluşacak. Filmin yayınlanan tanıtımda, Bergen'in sahneye hazırlandığı anlara yer verilirken, kaybettiği gözü dikkati çekti.

ERDAL BEŞİKÇİOĞLU, BERGEN'İ ÖLDÜREN HALİS SERBEST ROLÜNDE

Filmde, Bergen'i ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah canlandırıyor. Usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu ise Bergen'in eski eşi Halis Serbest karakterini oynuyor.

bbbb12

MÜZİSYEN KİMLİĞİLİYLE ÖNE ÇIKAN BİR KAHRAMAN

Yönetmenliğini Caner Alper ve Mehmet Binay'ın yaptığı ve oyuncu kadrosunda Farah Zeynep Abdullah, Erdal Beşikçioğlu, Tilbe Saran, Nergiz Öztürk ve Şebnem Sönmez'in yer aldığı Bergen filmi 14 Ekim'de sete çıkmıştı.

bergen1

Bergen'in annesini Tilbe Saran, en yakın arkadaşı Nadire'yi Nergis Öztürk, abisini Çağdaş Tekin, ablasını Damla Cercisoğlu canlandıracak. Gazino patronuna ise Ali Seçkiner Alıcı hayat verecek.

bergen13
Bergen'in acı ve dram dolu hayatının birebir anlatılacağı Bergen filminin danışman kadrosunda sosyolog Meral Özbek, gazeteci Tuğrul Eryılmaz, psikiyatr Cemal Dindar, edebiyatçı Murat Özyaşar ve edebiyatçı Yavuz Ekinci yer alıyor.

bergen1321
Filmde Bergen sadece bir 'kurban' değil, müzisyen yönüyle de öne çıkan bir kahraman olarak anlatılacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler