Acun Ilıcalı isyan etti: 'Dünyada sadece biz ceza yedik'

Acun Ilıcalı, O Ses Çocuklar yarışmasına RTÜK tarafından verilen cezaya isyan ederek, O Ses Çocuklar'ın tüm dünyada yayınlandığını, ceza verilen tek ülkenin Türkiye olduğunu söyledi.

Acun Ilıcalı isyan etti: 'Dünyada sadece biz ceza yedik'

O Ses Türkiye'nin son bölümüne, Hollanda'da yayınlanan Voice Kids finalisti 16 yaşındaki yarışmacı Selenay Dağdelen katıldı.

Acun Ilıcalı ise O Ses Çocuklar'ın yediği cezayı hatırlatarak, "O Ses Çocuklar, Hollanda, Almanya da dahil dünyanın bir çok ülkesinde yapılıyor. Ancak dünyada eleştiriye uğrayan ve ceza verilen sadece biziz. O Ses Çocuklar'da neden ceza yediğimizi sordum. 'O saatte çocukların uyuması lazım' dedi. Ama çekimlerin canlı olmadığını, gündüz saatlerinde çekilip banttan yayınlandığını söyledim. 'Aa öyle mi' dediler. O Ses Çocuklar neden ceza yedi hala anlamış değilim" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
eeee acun efendi bu hükümet seni beslerken iyiydi de sana ceza kestiklerinde mi kötü oldu???
burası Türkiye..!
yıldız tilbe gerekeni söyledi..
millet ne cezalar yiyor. sabah programlarında bu da mı ceza diye bir program yapılsa çok tutulur. acun dene bence. ya tutarsa
:)) BUMERANG
Türkiye de yaşadığını unutma dostum
Tabiki hoş değil..ama sadece haksızlığa uğrayan sen değilsin..Haline şükret..Niceleri haksızlıktan canından olmuştur..seninkinin lafı bile olmaz
Ama araşdırıp sonra vermezlermi bu cezayi bu ne Geç saatda olmaz diye kafaya göre ceza verilmezki ben şok
RTÜK DENE REZİLLER MİLLİ DEĞERLERE HAKARET EDENLERE VE SAÇMA SAPAN EVLİLİK PROGRAMLARINA CEZA YAZMAK YERİNE , BÖYLE ŞEYLERE YAZIYOR !
Diğer Haberler