Acun Ilıcalı’nın 'O Ses Türkiye' açıklamasından sonra Murat Boz ve Hadise'den şaşırtan paylaşımlar

Acun Ilıcalı, Cüneyt Özdemir'in YouTube kanalında yayınlanan programına katıldı ve O Ses Türkiye Jürisinde değişiklik olacağının sinyalini verdi. Ilıcalı'nın "Bu yıl jüride değişiklik yapacağız. Seyirci değişikliği seviyor" sözleri üzerine Murat Boz ve Hadise'den şaşırtan paylaşımlar geldi.

Acun Ilıcalı’nın 'O Ses Türkiye' açıklamasından sonra Murat Boz ve Hadise'den şaşırtan paylaşımlar

Acun Ilıcalı, Cüneyt Özdemir’in programına katılarak, yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı O Ses Türkiye yarışması hakkında herkesi şaşırtan bir açıklama yaptı.

"Bu yıl jüride değişiklik yapacağız. Ben 4 jürime de aşığım, hepsi birbirinden değerli ve çok sevdiğim isimler. Ancak seyirci değişikliği seviyor" diyen Ilıcalı’nın bu cümlelerinin ardından önce Murat Boz Instagram hesabından bir paylaşım yaptı ve yarışmada çekilen bir fotoğrafını paylaşarak adeta ayrıldığını ima etti.

hadise

Kısa süre sonra ise Hadise Instagram Story bölümünden benzer bir fotoğraf paylaştı ve ‘Murat Boz style’ notunu yazdı.

Yıllardır O Ses Türkiye yarışmasının vazgeçilmez iki jürisinin yaptıkları paylaşımlar, ikilinin yeni sezonda olmayacağını düşündürdü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
artık git ülkene asıl işini orada yap
ülkede prim yapan konuşulan insanları görünce ve bir faydaları olmadığı halde dünyaları kazandıklarını düşününce Aziz Nesin az bile demiş diyorum
Murat boz uçin birşey diyemem ama hadise için n üzüldüm bu programın gülü o
@somalia82 --gülümü dilin sürçtü herhalde kaktüs yazarken parmağın sürçtü sanırım
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler