SPOR

Adana Havalimanı'nda Galatasaray krizi

Mersin İdman Yurdu maçından sonra Galatasaray'ın İstanbul'a dönüşü bir hayli maceralı oldu. Adana Şakirpaşa Havalimanı'nda sıradışı görüntüler yaşandı.

Adana Havalimanı'nda Galatasaray krizi

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Mersin İdman Yurdu'nu 1-0 yenerek liderliğini sürdüren Galatasaray'ın İstanbul'a dönüş yolculuğu sıradışı görüntülere sahne oldu. Maçtan sonra yaklaşık 40 araçlık bir konvoyla Mersin'den Adana'ya giden sarı kırmızılı takımın havalimanına girişi sırasında küçük bir kriz yaşandı.

Kafileye eşlik eden taraftarlar araçlarından inip Galatasaray otobüsünün yolunu kesti. Ellerindeki meşaleler eşliğinde uzun süre tezahürat yapan taraftarlar uzun süre yolu açmamakta direnince polis devreye girdi.

Taraftarlardan yolu boşaltmalarını isteyen polisler, istedikleri yapılmayınca Galatasaray Futbol Takımı kafilesini taşıyan otobüsü havalimanı binasının yanındaki kapıdan direkt uçağa yanaştırdı. Sarı kırmızılılar daha sonra herhangi bir güvenlik kontrolünden geçirilmeden uçağa alındı.

[Maçtan kareler-![Mersin İdmanyurdu - Galatasaray maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2122782/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/mersin-idmanyurdu-galatasaray-macindan-kareler-154632-myspor)

Adana polisinin Galatasaray Futbol Takımı'nı taşıyan otobüsü direkt piste alması da taraftarları durduramadı. Güvenlik koridorunu aşan taraftarlar pistin kenarına kadar geldi.

Bunun üzerine polisler, "Geri çekilmediğiniz taktirde yasal işlem başlatacağız" diye anons yaptı. Bu uyarının ardından taraftarlar pistin kenarından geri dönüp dağıldı.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler