SPOR

Ada'nın konuştuğu olay! Bir Türk'e çarptı

Tottenham teknik direktörü Harry Redknapp'in jipiyle İngiltere'de bir Türk gencinin aracına çarpması büyük yankı uyandırdı.

İngiltere'de yaşayan Onur Gemikli isimli bir Türk'ün arabasına Tottenham teknik direktörü Harry Redknapp'ın jipiyle çarpması Ada'da günün konusu oldu.

CANLI MAÇ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

[

* MYNETSPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN](http://www.facebook.com/spormynet)

İngiliz The Sun'ın sayfalarına taşıdığı haberde, Tottenham menajeri Harry Redknapp'in 1-1 sona eren Stoke City maçının ardından evine dönerken Onur Gemikli isimli Türk'ün BMW marka aracına çarptığını yazdı. Olayın ardından Gemikli ile konuşan İngiliz gazetesi, yaşanan olayın detaylarını okuyucularıyla paylaştı.

Kuzey Londra'da meydana gelen olayda Redknapp, aracının frenine geç basınca Gemlikli'nin kullandığı araca arkadan çarptı. Maddi hasarlı kazada Türk gencinin kullandığı aracın arka tamponu ve sağ arka stopu düşerken olayın bir talihsizlikten ibaret olduğu belirtildi. Kaza anını anlatan Türk genci yaptığı açıklamada, "Aracıma birinin çarptığını görünce açıkçası sinirlendim. Çarpmanın etkisiyle başımı koltuk kafalığına çarptım. Ardından aracıma çarpan beyefenfi yanıma gelerek 'İyi misin?' diye sordu. İlk anda kendisini tanımadım ancak numarasını verdiği sırada Redknapp'ın karşımda olduğunu anladım. Daha sonra bana çok iyi davrandı. Aracın masraflarını üstleneceğini belirtti" ifadelerini kullandı.

Galatasaray taraftarı olduğunu belirten Gemikli, yaşanan talihsiz olayda Redknapp gibi iyi birine rastladığı için şanslı olduğunu belirterek sözlerini tamamladı.

turk-kaza.jpg

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler